ButcherBox گوشت چمن ارگانیک را به درب خانه شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، برای محصولی که من واقعاً از آن لذت می برم و در واقع یک مشترک پولی هستم ، حاوی پیوندهایی است که به ButcherBox اجازه می دهد چند سکه به من پرداخت کند تا شما را به محصول خود ارجاع دهد. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبوده است. اگر محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، باور کنید: این به این دلیل است که من از آن لذت می برم و فکر می کنم شما نیز در آن ارزش پیدا کنید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات مشترکی که همه جا می بینم این است که آنها بسیار نادر هستند. مفید در دراز مدت منظورم این است که همیشه گرفتن یک جعبه نمونه پر از کارهایی که انجام می دهید بسیار عالی است می توان من می خواهم در آینده بخرم ، اما بیایید – برای شخصی مثل من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نیست ، نمونه مو به ندرت به اندازه کافی برای استفاده در بیش از یک اینچ اینچ قسمت موهای من است و با مزخرف “نمونه” های مراقبت از پوست شروع نکنید.

این یکی اما متفاوت است.

ButcherBox با یک کولر غول پیکر از جنس استایر فوم وارد می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox به سراغ من آمد تا این سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من نه تنها علاقه مند نبودم ، بلکه برانگیخته. به خاطر داشته باشید ، این قطعاً 10 دلار نیست که می توانید برای یکی از نمونه های خدمات پرداخت کنید ، بنابراین باید انتظار بیش از ، خوب ، مثال اندازه ها اما ButcherBox بلافاصله میراثی را برای شما به ارمغان می آورد که ارزش غذایی ، علف ، ارگانیک ، آزاد و گاهی گاو ، خوک و مرغ را دارد.

بسیاری از مردم مغازه هایی ندارند که گوشت با کیفیت بالا می فروشند ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من از این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور بود. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این روش است. لازم نیست بین کسانی که این چیزها را در دست دارند و کسانی که این کار را نمی کنند فاصله زیادی وجود داشته باشد ، بنابراین بهبود کیفیت وعده های غذایی و سلامت آنها دشوارتر می شود. این کمک زیادی می کند.

به قصاب من پرواز کن!

به قصاب من پرواز کن!

هنگامی که ButcherBox وارد می شود ، یک ظرف غول پیکر استروفوم (بیشتر در مورد آن بعدا) در پلاستیک پیچیده شده است. داخل کیف ، یک کیف چندبار مصرف خنک تر دارید که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری می کنید در خود جای داده است. و داخل آن کیسه خنک کننده قابل استفاده مجدد ، پسر.

محتوای آن از کیفیت بالایی برخوردار است و طعم آن شگفت انگیز است. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک و عاری از هورمون بدون عوارض عالی است-وقتی گوشت گاو تغذیه شده با چمن را خریداری می کنم ، قیمت آن به ازای هر پوند نزدیک به 17 دلار است و می تواند حتی بیشتر از کاهش انتخاب ها جلوگیری کند. این باعث قیمت می شود مسیر اگر بتوانید آن را به صورت عمده خریداری کنید مقرون به صرفه است.

همانطور که می بینید ، قسمت های هر نوع گوشت به اندازه ای بزرگ بود که به جز بیکن ، دو نفر را در خود جای داد. من نمی دانم چند نفر از آن #جوانها غذا می خورند ، اما شک دارم که یک پوند کامل آن می تواند شما را دور کند.

بازرسی قصابی

من فقط انتقاد بسته بندی است ، چیزی که به هیچ وجه منحصر به ButcherBox نیست. الف زیاد در خدمات اشتراک مربوط به غذا از بسته بندی هایی استفاده کنید که کاملاً سازگار با محیط زیست نباشد. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه غذا قابل استفاده مجدد است. و قابل جمع شدن آنچه من انجام دادن دوست دارم ، اما کولر غول پیکر فوم که غذا در آن وارد می شود به من استراحت می دهد. ممکن است در بسیاری از مراکز بازیافت قابل بازیافت نباشد و قرار دادن آن هر هفته در سطل زباله دشوار خواهد بود. می توانید کولرها را کاملاً بردارید یا دوباره از آنها استفاده کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی اهدا کنید ، هرجا که مردم به نوشیدنی های سرد احتیاج دارند یا مسافرت می کنند یا نیاز به سفر با غذا دارند. فقط … آن را به سطل آشغال نیندازید.

کیف مورد استفاده در داخل قصابی

به طور خلاصه ، من عاشق ButcherBox بودم. من راحتی را دوست داشتم ، کیفیت محصول را دوست داشتم و در واقع یک مشترک معمولی شدم. این بدان معناست که من مجبورم در بروکلین سفر کنم تا از مغازه خواربار فروشی تهیه کنم ، و یک چیز دیگر هم در زمان آماده شدن و برنامه ریزی غذاهای خانوادگی من برای یک هفته در فریزر خواهم داشت. من ممکن است Styrofoam را دوست نداشته باشم ، اما معلمان مدرسه بچه های من قطعاً می خواهند فریزرهای جدیدی برای نگهداری غذا و نوشیدنی های خود در طول روز داشته باشند … و این برای من کار می کند!

برای بررسی ButcherBox خودتان ، از پیوند همراه من در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید