چه چیزی می تواند باعث شود – پرس رودخانه سلنیوم


“هر چیزی می تواند باعث هر چیزی شود!”

“شما همیشه آنچه دارید ندارید!”

من این عبارات را از دکتر ویکتور فرانک ، توسعه دهنده Totmo Body Modification (TBM) آموختم. من آنها را هر روز به یاد می آورم ، اما به ویژه هنگامی که احساس می کنم با یک بیمار گیر کرده ام. می دانید ، من همه چیزهای دیگر را امتحان کردم و فکر می کنم … چه کار کنم اکنون؟

هر چند وقت یکبار ما ، به عنوان پزشکان ، با تصور از پیش تعیین شده ای به بیماران خود می گوییم که X ، Y یا Z دارند؟ منظور من از آن چیست؟ من فکر می کنم تمرین کنندگان با تمرین قوی در یک منطقه خاص می توانند بینایی تونل را در مورد بیماران خود ایجاد کنند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است چنین فکر کنند همه مواردی از غده تیروئید ناشی از عفونت یا آن است همه علائم ناشی از بیماری لایم یا هر چیز دیگری است همه بیماران برای اصلاح بیماری خود نیاز به تنظیمات کایروپراکتیک دارند. (من را اشتباه نگیرید. به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک ، من احساس می کنم که هر کسی می تواند تا حدی از تنظیمات کایروپراکتیک سود ببرد.) و در آخر اما جراح که فکر می کند همه سلامتی را می توان با برداشتن بافت ها بازیابی کرد.

یکی نیست “دلیل“بیماری! اگر با هر بیمار به این فکر کنم که انگل دارد ، به سراغ آنها می روم ، این خطر را دارم که علت واقعی آنها را از دست بدهم دیسسهولت. من معتقدم که در این مرحله شما پیام را دریافت خواهید کرد.

این امر به ویژه در مورد آزمایش عضلات صادق است! اگر فکر می کنم همه بیمارانم انگل یا سمیت فلزات سنگین ، مشکلات دستگاه گوارش یا هر چیز دیگری دارند ، نمی توانم به اکثر افرادی که به مطب من مراجعه می کنند کمک کنم. چرا؟ زیرا من شرایط اشتباه را “درمان” خواهم کرد.

می دانم که ممکن است برخی از شما فکر کنید ، اشتباه می کنی کپل! همه بیمارانی که به من مراجعه می کنند واقعاً دارند (جای خالی را پر کنید)!

خوب ، البته ، این به سادگی صادق نیست. به یاد داشته باشید ، هر چیزی می تواند باعث آن شود هر چیزیOn و شما همیشه آنچه را که دریافت می کنید ندارید.

به هر بیمار – اعم از جدید و تأسیس – به عنوان یک راز نزدیک شوید. اجازه دهید سرنخ هایی که به شما می دهند راهنمای شما باشد. با ذهن باز گوش دهید و از مهارتهای تحقیقاتی خود برای شروع استفاده کنید. همه احتمالاتی که ممکن است باعث علائم آنها شود.

بسیاری از بیماریها علائم مشابهی دارند. اما آیا می دانید کدام سیستم تحت فشار است؟ یا چه نوع فیزیولوژی از تعادل خارج شد؟ اینها انواع س questionsالات هستند که می توانند به شما کمک کنند مشکل واقعی را با بیمار خود نتیجه گیری کنید.

که در تجزیه و تحلیل پاسخ عضلانی: سمینار و کارگاه، دوره آموزش الکترونیکی من از Selene River Press ، من تبلیغ می کنم که هنگام آزمایش ماهیچه ها همیشه باید بی طرف باشید. به عنوان یک پزشک متخصص ، نباید به علت شکایات بیمار خود با دستور کار نزدیک شوید. شما فقط می خواهید بافتهای خارج از هموستاز را پیدا کنید. همانطور که دکتر جورج گودیرت گفت ، “همیشه از آزمایش عضلات با یک یافته عینی پشتیبانی کنید.” اینها کلمات بسیار عاقلانه ای هستند!

نتیجه نهایی این است: بله ، شما موارد خاصی را بر اساس تمرکز تمرین خود ترسیم می کنید. قانون جذب می گوید آنچه شما بر روی آن تمرکز می کنید همان چیزی است که در واقعیت جذب می کنید.

با توجه به این موضوع ، در اینجا سه ​​درس مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  1. همیشه به وضعیت بیمار باز باشید و با آگاهی از آن به آن نزدیک شوید هر چیزی می تواند باعث آن شود
  2. از آزمایش بی طرفانه استفاده کنید.
  3. اگر در حال آزمایش عضله هستید ، آن را با آزمایش های دیگر پشتیبانی کنید.

هدف ما کمک به بیماران است. ما وقتی این کار را به عنوان تمرین کننده انجام می دهیم ، بهترین کار را انجام می دهیم!

“مکاشفه شامل نگاه کردن به آنچه همه دیدند و اندیشیدن در مورد آنچه هیچ کس فکر نمی کرد ، است.”
-آلبرت سنت جورج ، 1962

و به یاد داشته باشید ، نتایج اعمال می شود!

تصاویری از iStock / LightFieldStudios (عمدتا) ، viviana vine (پست).

دکتر لاول کپل

دکتر کپل در سال 1983 دکترای تخصصی کایروپراکتیک را از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد و دارای مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان بود. او در سال 1999 ، با مطالعه مستقیم زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر ، از تکنیک عصبی-احساسی استفاده کرد. او انواع مختلفی از آموزشها را از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم گذراند.

دکتر کپل می داند که همیشه یک سمینار ، کتاب یا مجله وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کند یا اطلاعات دیگری را ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او از نظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های صحیحی می کند.

اخیراً ، دکتر کپل در حال تدریس سمینارهایی در مورد Standard Process West است. او تبدیل به متخصص کایروپراکتیک خانگی آنها شد و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه بزرگ دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت DoctorKeppel.com وی مراجعه کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]بر

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید