پیگیری تمرینات بدون بنا/لیست فرنگی‌کاران اعزامی به ایتالیا اعلام شد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با پایان مسابقات جام تورلیخانوف و قهرمانی ایران، دور جدید تمرینات تیم‌ملی کشتی فرنگی کشورمان از روز یکشنبه آغاز شده این در حالیست که محمد بنا سرمربی تیم ملی به دلیل مشکلات شخصی غایب بوده و حتی این موضوع اعلام شده که به دلیل خستگی قصد ادامه همکاری ندارد هر چند مذاکرات و تلاش فدراسیون کشتی برای بازگشت او ادامه دارد.

با توجه به فاصله ۳ ماهی که تا مسابقات جهانی صربستان باقی مانده، کادر فنی در تلاش است تا با محک زدن کشتی‌گیران در تورنمنت‌های مختلف، به ترکیب اصلی دست پیدا کند.

شرکت در مسابقات رنکینگ‌دار قزاقستان از آن جمله تورنمنت‌هایی بود که بنا شاگردانش را برای محک زدن و کسب امتیاز اعزام کرد و حالا اواخر خرداد تعدادی از کشتی گیران به مسابقات رنکینگ‌دار ایتالیا اعزام خواهند شد اما در لیست اعزامی محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی غایب هستند.

گرایی به دلیل آسیب‌دیدگی و شرکت در یک مسابقه در آلمان نمی‌تواند به ایتالیا برود اما او حتما در یک تورنمنت‌ بین‌المللی روی تشک خواهد رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم هم محمد بنا تصمیمی برای اعزام ساروی نداشت و مهدی بالی در این وزن روی تشک خواهد رفت. با پایان مسابقات ایتالیا و تا دهه دوم تیرماه کادر فنی به جمع‌بندی لازم در خصوص تیم اعزامی به مسابقات جهانی خواهد رسید. در خصوص وزن ۹۷ کیلو هم بین بالی و ساروی کادر فنی برای شرکت در بازی‌های کشورهای اسلامی و مسابقات جهانی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان آخر خرداد به ایتالیا اعزام می‌شود. ۳۱ خرداد قرعه کشی و یکم تیر مسابقات برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات اعزامی به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند
۶۷ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، محمد جواد رضایی 
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری
۹۷کیلوگرم: مهدی بالی

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید