مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه #شام یکشنبه


آیا به دنبال کار متفاوتی برای انجام مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا یک صبحانه ویژه آخر هفته است.

این هفته موضوع “شام یکشنبه” یک غذای بدون گوشت برای روزه است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ سبزی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا صبحانه ویژه آخر هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم: یکی در “Eat Your Books” فهرست بندی شده و دیگری فهرست بندی نشده است. من دستور العمل غذای اصلی مارچوبه را جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده بودند ، بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی در دشت جستجو می کردم ، پیدا کردم: 400 دستور غذا برای جشن برداشت غنی ، آشپزهای خلاق و غذای راحت آمریکایی (سرآشپزهای آمریکایی).

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ سبزی تازه

عناصر

 • 1
  پوند
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2
  فنجان ها
  نان خشک
  قطعات یک اینچی (خمیر ترش یا چند ، ترجیحاً خانگی ؛ من نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  شیشه
  گیاهان تازه مخلوط شده
  زمین (این سرگرم کننده بود – من به باغ خود رفتم و از هر چیزی که خوب به نظر می رسید استفاده کردم. در نهایت با جعفری ، سیر و آویشن استفاده کردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان ها
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  مورد ضرب و شتم
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را با هم مخلوط کرده و در یک ظرف پخت 9 13 13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را هم بزنید. مخلوط نان را بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود و خامه سفت شود بپزید. گرم سرو کنید.

حکم: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی پخته شد بوی بسیار شدیدی می داد. با این حال ، این به هیچ وجه برطرف نشد. مارچوبه و پنیر بز با هم خوب پیش رفتند. DH حتی آن را دوست داشت – اگرچه مقداری پنیر پارمزان به آن اضافه کرد. این یک غذای راحت عالی برای یک روز بهاری است.

ظروف بیشتر برای روزه

غذاهای فوق العاده بدون گوشت

حرکت برای شام یکشنبه
جنبش “شام یکشنبه” اختصاص داده شده است به خوانندگان ما دستور العمل های خوشمزه ای را ارائه می دهد که آنها را تشویق می کند تا دور میز خانواده دور هم جمع شوند و با هم غذا بخورند. در وب سایت شام یکشنبه ، مواد مورد علاقه خود را مرور کنید. همچنین برای ایده ها و الهام بیشتر تخته های Pinterest Sunday Dinner را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید