بسیج نمایشگاهی از ظرفیت‌ها و هویت واقعی ملت ایران است


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک بعد از ظهر امروز در آیین افتتاحیه اردوهای جهادی دانش آموزی رسم هجرت در کانون امام علی(ع) اراک اظهار کرد: در طول انقلاب اسلامی بسیجیان با اخلاص، تواضع، ولایتمداری و مردم دوستی همواره موفقیت های بزرگی حاصل کرده و رمز موفقیت بسیج در صحنه های مختلف ولایت و مردم بودن است و روز به روز تقویت می شود.

وی افزود: بسیج در همه صحنه ها خوش درخشیده و با عمل انقلابی و کار جهادی کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته و لذا بسیج نسخه گره گشا از مشکلات است.

سرهنگ مهجوری با بیان اینکه بسیج در همه صحنه ها مامی توانیم را به اثبات رسانده ، گفت: بسیج با حضور خود در کنار مردم و سخت ترین شرایط علاوه بر اینکه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده در بسیاری از بخش ها الگوهای موفق به جامعه و حتی خارج از مرزها ارائه نموده است و لذا فرهنگ بسیجی لازمه پیشرفت و حرکت در گام دوم انقلاب می باشد.

وی با تأکید بر اینکه تحقق بیانات مقام معظم رهبری در همه بخش ها مورد توجه بسیج است، افزود: بسیج در این راستا راهبرد در نظر گرفته و با تکنیک و تاکتیک های کارآمد در راستای تحقق فرمایشات رهبری شتابنده حرکت خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: بسیج گنجینه ای از تجربیات ارزشمند و نمایشگاهی از ظرفیت ها و هویت واقعی ملت ایران است و با مجاهدت های میدانی خود برای ملت ایران سپر بلا بوده تا کشور بتواند به سمت اهداف و پیشرفت شتابنده حرکت کند.

وی اضافه کرد: یکی از مهمترین ابعاد خدمت رسانی بسیجیان گروه های جهادی و اردوهای جهادی است که به برکت انقلاب اسلامی در همه اقشار شاهد برگزاری اردوهای جهادی هستیم و در شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده و در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارائه می دهند.

 مهجوری با اشاره به دستاوردهای حضور بسیج در اردوهای جهادی گفت: در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران بسیجی به مردم خدمات در بخش های مختلف ارائه شده و در سال ۱۴۰۱ نیز شتابنده در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد اشتغال و ارائه خدمات محرومیت زدایی مهمترین اهداف گروه های جهادی است که در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۳۰۰ شغل ایجاد شد و در سالجاری نیز با توجه به اهمیت تحقق شعار سال در راستای ایجاد اشتغال حرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید