اینوزیتول برای مشکلات پریودی ، انتشار تعداد کلان ، عدم تمرکز و میان وعده های کودک


در اینجا یادداشت های قسمت 338 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک در Apple Podcasts یا Stitcher مشترک شوید!

برای ترک پیش نمایش پادکست (HORAJ!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی در مورد اینوزیتول برای مشکلات دوره ای ، شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در برده اند ، از طریق زندگی ، درمان ، آموزش و سایر برنامه ها کمک و حمایت دریافت می کنند. فرصت های شغلی. از آنجا که پس از بارگیری حقوق می گیریم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوعات!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات پریودی

[24:45] آرام شمردن کلان

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات کودکان

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کاتلبل ما را بخرید

گروه فیس بوک زنان تغذیه شده با تغذیه جامع

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه مشکلات دوره ای را برطرف کرده و عدم تعادل هورمونی را با لارا بریدن ، N.D.

شماره 213: قرص ، دوره های نامنظم و سندرم کنترل بارداری با دکتر اولئولین برایتون

اینوزیتول

اکسیر قارچ گوزن شیر سیگمایی چهار

آسیاب های ساده

هفت

بهینه سازهای BIO

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد خود را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است. هر کس باید درک کرد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که هر روز راهی برای حفظ قند خون سالم داشته باشید ، حتی اگر یک روز مرخصی داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough از BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان نتیجه آزمایش های متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

تجزیه قند خون با خیال راحت باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود ، بنابراین می توانید وزن سالم داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید ، جایی که می توانند انرژی را سوزانند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 D تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور و فیلتر کردن کامل نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید دارم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام ندادم و فشار چشم ، میگرن و احساس بی دلیل رشته و خستگی را به خصوص در شب تجربه کردم. من اکنون هر بار که به صفحه نمایش نگاه می کنم از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox و شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید