/اجمالی/تجلیل معاون وزیر ورزش از فرزند شهید شمسی‌پور


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز سیدمحمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش و جوانان با حضور در منزل خانواده شهید علیرضا شمسی‌پور شهید شاخص کشور از فرزندان این شهید بزرگوار دلجویی و تجلیل به‌عمل آورد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در این دیدار با بیان اینکه شهدا، تاریخ انقلاب اسلامی هستند عنوان کرد: آنان افتخارآفرینانی هستند که در عرصه‌های گوناگون جامعه جلوه‌گری می‌کنند.

پولادگر با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت و اینکه شهادت در مسیر خدا و طریق حق افتخاری عظیم برای انسان است، افزود: مردم ایران اسلامی با درایتی که دارند به خوبی این فرهنگ را پذیرفته‌اند.

وی با تجلیل از مقام شهید شمسی‌پور خاطرنشان کرد: توفیق دیدار از خانواده معزز شهدا بسیار ارزشمند است و همگی ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه شهدا قهرمانان واقعی این سرزمین هستند، افزود: شهیدان بهترین الگو و چراغ راه هدایت برای جوانان هستند و باید شهیدانی همچون شمسی‌پور به جوانان کشور بیشتر معرفی شوند.

گفتنی است؛ سردار ‌شهید علیرضا شمسی‌پور در ۱۳ اردیبهشت ماه ‌سال ۹۵ در عملیات تفحص شهدا در منطقه کانی‌مانگا (‌پنجوین عراق) بر اثر انفجار مین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید