Crispy Air Wings: Mexican Inspired


اگر بال مرغ را دوست دارید ، مخصوصاً غذاها و طعم های ترد و مکزیکی ، این بال مرغ مکزیکی را دوست خواهید داشت. به سادگی با مالیدن خشک و سپس سرخ کردن در هوا تا زمانی که کاملاً ترد شوند ، بهشت ​​واقعی محسوب می شوند. پس از سرخ شدن ، به خامه لیمو ، پنیر کوتیا ، گشنیز و مقداری فلفل تند بپاشید. توصیه می کنیم این بال ها را با حلقه و کلاه (ترجیحا در یک روز آفتابی) جفت کنید ، اما صادقانه می توانید آنها را در زمستان بخورید و فقط گرما را بیدار کنید و تظاهر کنید که در جایی گرم هستید. من همیشه این کار را انجام می دهم

بال برای سرخ کردن هوا

مثل اکثر مردم ، من قطعاً دلم برای سفر تنگ شده است. دو سالی می شود که من به جایی نرفته ام و صادقانه بگویم در این مرحله ، من خیلی به همه جا سفر می کردم. اما از آنجا که این اتفاق نمی افتد ، من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است از چیزها استفاده کنم. و اگر نمی توانم از نظر جسمی سفر کنم ، حداقل می توانم غذاهای خوشمزه درست کنم و تظاهر کنم که به آن کشور مبدا سفر کرده ام. با این حساب ، یکی از مکانهای مورد علاقه من برای “سفر” مکزیک است. من عاشق غذا هستم ، این یکی از غذاهای مورد علاقه من است و من تمام تلاشم را می کنم تا وقتی هنوز در دسترس هستم ، چیزها را اصیل نگه دارم. من تاکو ، بوریتو ، کارنیتا و حتی آبجوهای زیادی از این دست درست کردم و هر بار ، کاری احمقانه انجام می دادم (اما بسیار سرگرم کننده). من و دوست پسرم (شاین) وانمود می کنیم که در مکزیک هستیم و گرمای آپارتمان را افزایش می دهیم. ما مارگاریتا درست می کنیم و شوخی می کنیم که به مارگاریتاویل می رویم (این همیشه اولین توقف در راه مکزیک است). بنابراین بله ، این احمقانه است ، اما صادقانه ما را می خنداند و روحیه ما را بالا می برد. که همه ما می توانیم در حال حاضر از آن استفاده کنیم.

بنابراین ، خواه این کار را انجام دهید یا نه ، امیدوارم از این بال های سرخ کردنی به سبک مکزیکی خوشتان بیاید.

عناصر

ساخت این بال ها بسیار آسان است. در اینجا همه چیزهایی که باید انجام دهید وجود دارد!

بال های مرغ: به حدود 2 پوند بال مرغ نیاز دارید. من دوست دارم اهداف را حفظ کنم ، اما تقسیم یا اهداف در اینجا کار می کند.

مخلوط ادویه جات برای مالیدن خشک: برای تهیه این ماسک خشک با الهام از مکزیک ، از فلفل دودی ، پودر شیلی آنچو ، زیره ، سیر و نمک استفاده می کنید.

اسپری با روغن آووکادو: این به ترد شدن بال ها کمک می کند ، من توصیه می کنم از روغن آووکادو یا اسپری آشپزی با روغن زیتون بکر استفاده کنید.

برای کرم باران و پانسمان:

آب لیمو: برای افزودن کمی اسیدیته به کرم ، از پوست آهک نیز استفاده می کنید.

ماست یونانی: کمی خامه به خامه اضافه کنید و بگذارید همه چیز خنک شود.

مایونز: این طعم و خامه را اضافه می کند. من دوست دارم از روغن آووکادو به این شکل استفاده کنم.

سیلانترو: برای افزودن رنگ و طعم ، اگر از آن متنفر هستید ، آن را رها کنید.

پنیر کوتیا: من عاشق شوری و خامه بودن گربه هستم. جایگزین گزینه های دیگر را ببینید.

فلفل سرانو: مالیدن خشک اصلاً تند نیست و چون گرما را دوست دارم ، دوست دارم کمی فلفل سرو خرد شده ، کوچکتر از ژالاپنو و تند اضافه کنم.

بال برای سرخ کردن هوا

طرز تهیه بال مرغ در هوای سرخ شده

درست کردن بال مرغ ترد با سرخ کردن در هوا ساده ترین کار است. در اینجا نحوه انجام آنها دقیقاً آمده است.

صبر کنید تا بال مرغ با یک حوله کاغذی خوب شود و خشک شود. این به آنها کمک می کند تیزتر شوند.

بال مرغ با مالش خشک

حالا ادویه ها را در یک کاسه بزرگ بریزید و با یک قاشق مخلوط کنید. بال مرغ را یکی یکی اضافه کرده و خوب روی کت می اندازیم ، مطمئن شوید که هر کدام بسیار خوب چاشنی شده و روکش شده است. این برای اطمینان از حداکثر طعم مهم است. به عکس زیر نگاهی بیندازید تا ببینید که چقدر خوب پوشیده شده اند.

مالش خشک بال مرغ

سرخ شدن هوا را تا 400 درجه گرم کنید.

یک لایه بال مرغ به فریزر خود اضافه کنید ، ابتدا از بالا به بالا (پوست در قسمت پایین) ، اگر کمی به هم برسند اما کاملاً روی هم قرار نگیرند خوب است. توستر من همزمان 6 بال مرغ کامل درست می کند. روغن آووکادو بپاشید.

در یخچال بگذارید و به مدت 8 دقیقه بپزید. بردارید و برگردانید و کمی روغن آووکادو بپاشید و 8 دقیقه دیگر بپزید.

بال مرغ ترد در سرخ کن هوا

مش سیمی را روی ورقه پخت قرار دهید. فر را با دمای 250 درجه گرم کنید و بال مرغ سرخ شده را به سینی فر اضافه کنید. سپس این را در فر بگذارید تا پخته ها گرم شوند. این کار را با باقیمانده بال مرغ تکرار کنید تا تمام شود.

بال مرغ روی قفسه سیم

طرز تهیه کرم و لوازم جانبی

تهیه کرم آهک آسان است و فقط یک دقیقه طول می کشد.

در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی و آب لیمو و پوست لیمو را اضافه کنید. با قاشق هم بزنید تا خوب مخلوط شود ، سپس کنار بگذارید.

کرم آهک در یک کاسه

رویه های خود را با خردکردن گشنیز و فلفل سرانو آماده کنید. گربه را رنده کرده یا به قطعات کوچک خرد کنید.

زمان دور هم جمع شدن است! بالها را پس از سرخ شدن در هوا قرار دهید و روی آن را با خامه بپاشید و روی آن را با تمام مواد اضافه کنید. سرو کنید و لذت ببرید.

بال برای سرخ کردن هوا

آیا می توانید آنها را در فر درست کنید

کاملا! من از این بالهای ترد مرغ برای سرخ کردن بسیار خوشم می آید ، اما اگر سرخ کردنی در هوا ندارید می توانید از بالهای مرغ ترد در فر خود لذت ببرید.

برای این کار ، با یک حوله کاغذی به بال مرغ خیلی خوب ضربه بزنید. ادویه را به همراه 1 قاشق غذاخوری بیکینگ پودر به یک کاسه بزرگ اضافه کنید (این به ترد شدن آنها در فر کمک می کند) و سپس بال ها را اضافه کنید ، در دسته های کوچک کار کنید تا همه آنها بسیار خوب پوشانده شود.

فر را با دمای 425 درجه گرم کنید. روی سینی را با فویل آلومینیومی بپوشانید و یک قفسه سیمی روی آن قرار دهید. رنده را با روغن آووکادو اسپری کنید. روی قفسه را در یک لایه قرار دهید. به مدت 45 تا 55 دقیقه بپزید ، هر 15 تا 20 دقیقه بچرخانید. آن را برداشته و با خامه و مواد روغنی پر کنید.

توجه: آنها مانند یخچال ترد نمی شوند.

بال برای سرخ کردن هوا

چگونه می توان بالهای ترد بیشتری برای سرخ کردن هوا تهیه کرد

 • بال مرغ را خشک کنید: این به اطمینان از ترد شدن آنها کمک می کند
 • سرخ کن هوا را بیش از حد بار نکنید: شما می خواهید مطمئن شوید که آنها را در یک لایه جدا می کنید ، اگر کمی به هم برسند اشکالی ندارد ، اما آنها را روی هم قرار ندهید و بیش از حد شلوغ نکنید. بهتر است سری کار کنید.
 • آنها را در فر گرم نگه دارید: این بهترین گزینه هنگام کار در سری است. من دوست دارم از توری سیمی روی ورقه پخت استفاده کنم تا ترد شود. وقتی تمام دسته ها را تمام کردید ، می توانید همه آنها را در سرخ کن هوا گرم کنید.

جایگزین کردن

 • ادویه ها: من فلفل دودی را به فلفل ساده توصیه می کنم ، زیرا طعم بیشتری دارد. البته ، اگر همه شما یک فلفل ساده دارید ، کار می کند. در مورد پودر چیلی چیکن ، من واقعاً آن را دوست دارم ، اما در صورت داشتن آن می توانید از پودر چیلی ساده استفاده کنید.
 • بدون لبنیات: اگر نمی توانید ماست یونانی بخورید ، می توانید از ماست ساده دیگری مانند بادام زمینی یا نارگیل استفاده کنید.
 • پنیر کوتیا: من دوست دارم از گربه ماهی استفاده کنم زیرا طعم عالی دارد و کاملاً تجزیه می شود ، به علاوه پنیر مکزیکی است. در صورت لزوم ، می توانید از فتا استفاده کنید یا آن را کاملاً رد کنید.
 • بدون گرما: فلفل خرد شده را از بالا حذف کنید ، یا از فلفل ملایم تر به عنوان دانه لعاب استفاده کنید.
بال برای سرخ کردن هوا

از کدام سرخ کن هوا استفاده می کنم و توصیه می کنم

سرخ کن هوایی که من استفاده می کنم و واقعاً از آن لذت می برم و توصیه می کنم این سرخ کن T-Fal Easy Air Fryer است. اندازه آشپزی برای 1 تا 2 نفر را دوست دارم. بعلاوه ، من فکر می کنم بسیار مقرون به صرفه است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

نحوه سرو این بال ها برای سرخ کردن هوا

 • گواش و چیپس انتخاب من هستند زیرا خوشمزه هستند و متناسب با تم مکزیکی هستند. باز هم ، مارگاریتا هم خوشمزه خواهد بود!
 • ذرت خیابانی مکزیکی: نسخه سبک وزن من را اینجا ببینید!
 • هر سالادی: یک کاهو ساده نیز با این سالاد عالی خواهد بود.
گوآکامول و چیپس

دستور العمل های دیگر برای سرخ کردن هوا و مرغ:

آماده انجام این کار هستید؟ برسیم به آن!

اگر اینها را انجام می دهید بالهای سرخ کردنی الهام گرفته از مکزیک لطفا با من به اشتراک بگذارید ، با تگ کردن من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً می خواهم شما را ببینم و بشنوم!

این پست حاوی پیوندهای همراه است ، به این معنی که من می توانم کمی هزینه کمی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. کشف در اینجا

بال مرغ سرخ شده هوایی

بالهای ترد برای سرخ کردن هوا در 20 دقیقه ساخته شده است! این بالهای مرغ با الهام از مکزیک پر از طعم و مالش خشک ساده است.

عناصر

برای کرم و لوازم جانبی

 • 3
  قاشق
  مایونز
 • 1
  قاشق
  ماست یونانی
 • 2
  قاشق
  آب لیمو
  و پوسته ای از یک آهک
 • سیلندر
  درشت خرد شده ، برای پانسمان
 • فلفل خرد شده
  به برش های نازک برش دهید
 • پنیر خامه ای
  تجزیه شده ، برای لباس پوشیدن
 • گوه های آهکی
  برای سرو

دستورالعمل ها

 1. ابتدا بال مرغ را با یک حوله کاغذی خشک کنید تا خوب و خشک شود.

 2. هوای سرخ کردنی را تا 400 درجه فارنهایت گرم کنید.

 3. ادویه و نمک را در یک کاسه بزرگ بریزید و با یک قاشق مخلوط کنید. بال مرغ را یکی یکی اضافه کرده و خوب روی کت می اندازیم ، مطمئن شوید که هر کدام بسیار خوب چاشنی شده و روکش شده است. این برای اطمینان از حداکثر طعم مهم است.

 4. یک لایه بال مرغ به فریزر خود اضافه کنید ، ابتدا از بالا به بالا (پوست در قسمت پایین) ، اگر کمی به هم برسند اما کاملاً روی هم قرار نگیرند خوب است. توستر من همزمان 6 بال مرغ کامل درست می کند. روغن آووکادو بپاشید.

 5. در یخچال بگذارید و به مدت 8 دقیقه بپزید. بردارید و برگردانید و کمی روغن آووکادو بپاشید و 8 دقیقه دیگر بپزید.

 6. مش سیمی را روی ورقه پخت قرار دهید. فر را با دمای 250 درجه فارنهایت گرم کنید و بال مرغ سرخ شده را به ورقه پخت اضافه کنید. سپس آن را داخل فر بگذارید تا پخته ها گرم شوند. این کار را با باقیمانده بال مرغ تکرار کنید تا تمام شود.

کرم درست کنید

 1. در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی و آب لیمو و پوست لیمو را اضافه کنید. با قاشق هم بزنید تا خوب مخلوط شود ، سپس کنار بگذارید.

 2. بالها را بعد از اینکه همه آنها در هوا سرخ شدند ، قرار دهید و روی آنها را با خامه بپاشید و روی آن را با تمام مواد اضافه کنید. سرو کنید و لذت ببرید!

بال برای سرخ کردن هوادیدگاهتان را بنویسید