5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن – زنان برتر


کاهش وزن یکی از محبوب ترین موضوعات بهداشتی است. به نظر می رسد تقریباً همه در برهه ای از زندگی خود در حال تلاش برای یافتن چگونگی کاهش وزن هستند ، و روشهای مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد سوگند یاد می کنند که ورزش را به سطح بعدی برسانند. اگر در گوگل عبارت “کاهش وزن” را جستجو کنید ، از انواع گزینه هایی که برای تلاش و کاهش وزن پیدا خواهید کرد ، شگفت زده خواهید شد ، از جمله داروهای کاهش وزن هومیوپاتی.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. این به این دلیل است که آقایبدنهای مختلف به طرق مختلف به چیزهای مختلف واکنش نشان می دهند ، بنابراین اگر فردی را مشاهده کردید که 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، به طور خودکار به این معنا نیست که شما می توانید انتظار داشته باشید که یک اتفاق مشابه برای شما رخ دهد.

قربانی مد نشوید.

در حالی که گزینه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، بسیار مهم است که توجه داشته باشید که همه آنها سالم نیستند. رژیم های مد معمولاً چیزی هستند که شما می خواهید از آنها دوری کنید ، زیرا می توانند برای شما موقت کاهش وزن ایجاد کنند ، اما اغلب حفظ آنها در بلند مدت دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی احتیاج دارند (ما رژیم هایی را بررسی می کنیم که به شما اجازه می دهد فقط یک هفته آب میوه بخورید) و نتایج سریعی را به شما ارائه می دهیم که دوام نخواهد داشت.

ممکن است با رعایت رژیم غذایی سخت در مدت زمان کوتاهی متوجه کاهش وزن شوید ، اما وقتی به هر عادت غذایی عادی برمی گردید ، وزن معمولاً با آن برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم به داروهای کاهش وزن هومیوپاتی روی می آورند ، که بسیار ایمن تر از مصرف قرص های رژیمی هستند (که می دانند در واقع چه کار می کنند) و می توانند به شما در ایجاد رژیم غذایی سالم تر و عادات ورزشی که باعث افزایش وزن سالم می شود ، کمک کنند. بر

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی که باید امروز امتحان کنید آورده شده است.

داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن

اگرچه اینها راه های تضمینی برای کاهش وزن نیستند ، اما شاید ارزش آن را داشته باشد که ببینید آیا آنها در شما چیزی ایجاد می کنند یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی که برخی از افرادی که داروهای کاهش وزن هومیوپاتی را امتحان می کنند ، نتیجه می گیرند این است که این داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکل در متابولیسم خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica ممکن است بتواند کمک کند. این دارو در اصل کربنات کلسیم خالص است و از لایه میانی صدف تهیه شده است. این در درجه اول برای افرادی است که فکر می کنند بیشتر وزن آنها در شکم نشسته است و تمایل به عرق کردن در شب دارند.

علائم دیگری که ممکن است بدن شما به Calcarea carbonica نیاز داشته باشد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سر عرق کرده
 • بلافاصله بعد از غذا گرسنه می شوید

لیکوپودیوم

طبق مطالعه کتابخانه ملی پزشکی ، لیکوپودیوم “یک داروی هومیوپاتی گسترده برای بیماریهای کبد ، دستگاه ادراری و دستگاه گوارش است

کسانی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ، ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم کمک می کند ، مانند افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ رنج می برند.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و هوس خوردن نوشیدنی های گرم و غذا دارند. آنها همچنین می توانند در طول غذا بسیار بیشتر از مقدار لازم غذا بخورند ، که باعث می شود معده احساس نفخ و ناراحتی کند.

قهوه و دونات

ناتروم مور

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب هوس زیادی نمک می کنند ، بهترین است. همچنین برای کسانی که وزن آنها تمایل به تجمع در ران و باسن دارد بهتر است.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ، می توانید مزایای مصرف natrum mur را مشاهده کنید:

 • با گرما می جنگد
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

ناکس وومیکا

اگر احساس می کنید که یک سبک زندگی بی تحرک دارید و وزن شما به یک مشکل تبدیل شده است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً همراه با یک شیوه زندگی بی تحرک است و nux vomica می تواند به شما کمک کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید سعی کنید این دارو را امتحان کنید:

 • هوس غذاهای تند
 • پیشرفت برای غذاهای سرخ شده
 • ناتوانی در کنار آمدن با سرما
 • یبوست

دیوار نویسی

یائسگی و یائسگی می تواند برای بسیاری از زنان باعث افزایش وزن شود. متأسفانه ، خلاص شدن از شر وزن اضافی همیشه آسان نیست.

گرافیتی ممکن است بتواند در این زمینه به شما کمک کند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده و به برخی از یبوست مزمن کمک می کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ممکن است این دارو برای شما انتخاب مناسبی باشد:

 • غمگینی
 • ناتوانی در مقابله با هوای سرد
 • نمک اضافی در رژیم غذایی شما
 • PMS

زن غمگین

همه داروهای فوق اگر در مورد مشکلات وزن شما صحبت کنند ارزش امتحان کردن را دارد. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده و فقط دوز توصیه شده را مصرف کنید.

با وارد کردن یکی از این موارد به زندگی روزمره خود و ترکیب آن با رژیم غذایی بهتر و ورزش منظم ، به احتمال زیاد برخی از موارد را در مقیاس کاهش می دهید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ گونه بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی یا در نظر گرفتن افزودن مکمل ها یا داروها به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

مطالب زیر را بخوانید:

آیا هنگام کاهش وزن این اشتباهات را مرتکب می شوید؟

با استفاده از BMI تعیین کنید که وزن مناسبی دارید یا خیر

چگونه می توان التهاب را کاهش داد و برای همیشه لاغر شد!

5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقالاتی از این قبیل را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید