۲۴۰۰ قوطی رب دپو شده در اردبیل کشف شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانعلی رحیمی آذر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با گزارش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مأمورین نیروی انتظامی ۲ هزار و ۴۰۰ قوطی رب گوجه‌فرنگی از یک انبار دپو شده در اردبیل کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد، گفت: شعبه پس از رسیدگی و با توجه به مدارک و ارائه نکردن مدارک، متخلف را علاوه بر الزام توزیع در شبکه به پرداخت ۵ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل ادامه داد: به نسبت سایر استان‌های مرزی، استان اردبیل قاچاق‌خیز نیست و ما با کمترین ورودی پرونده در این حوزه روبه‌رو هستیم.

رحیمی‌آذر همچنین در رابطه با تخلفات حوزه نان و آرد در استان با بیان اینکه که ۲۵ درصد پرونده‌ها ارسالی به تعزیرات حکومتی، شامل تخلفات نانوایی‌ها است، افزود: برای جلوگیری از تخلف در حوزه آرد پرونده‌هایی که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی مبنی بر تخلف در حوزه آرد و نان به تعزیرات ارجاع می‌شود، با قید فوریت و به سرعت رسیدگی می‌شود.

وی با بیان وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی در خصوص برخورد با تخلفات صنفی گفت: در قالب گشت‌های مشترک با دادگستری، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و سایر نهادهای متولی با اولویت گزارش‌های مردمی وضعیت بازار به صورت کامل مورد پایش و کنترل قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید