کاپیتان ذوب‌آهن: مصمم هستیم نتایج بهترین کسب کنیم/ تعیین سقف قرارداد درست نیست


مسعود ابراهیم‌زاده بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در حاشیه تمرین ذوب‌آهن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در اصفهان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که با تمدید قراردادم دو سال دیگر در خدمت باشگاه ذوب‌آهن خواهم بود، تیم ذوب‌آهن شرایط خوبی دارد، جزو سه تیم اولی هستیم که تمرینات خود را شروع کرده‌ایم، مصمم هستیم که امسال نتایج بهتری را نسبت به سال گذشته کسب کنیم؛ امیدوارم به اندازه‌ای قوی عمل کنیم که حتی دست‌های پشت پرده نیز نتوانند مانع نتیجه‌گیری ما شوند.

وی در واکنش به خبر احتمال تعیین سقف قرارداد برای بازیکنان فوتبال گفت: در هیچ نقطه‌ای از دنیا برای بازیکنان سقف قرارداد تعیین نمی‌شود و به نظرم در ایران هم نباید این اتفاق رخ دهد؛ اشخاصی که بحث سقف قرارداد را مطرح می‌کنند، امیدوارم مسائلی مانند تمرینات سخت، دوری از خانواده، رژیم غذایی سخت، تمرین و بازی در گرمای  ۴۰ درجه و سایر موارد را هم در نظر بگیرند.

ابراهیم‌زاده در خصوص وضعیت خود و پیش بینی‌اش از فصل پیش روی ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: از عملکرد فصل پیش خودم راضی هستم اما امسال باید بهتر از سال گذشته باشم و به همین دلیل تمرینات و تلاش مضاعفی خواهم داشت تا در بهترین شرایط در خدمت باشگاه ذوب‌آهن باشم.

کاپیتان ذوب‌آهن ادامه داد: با توجه به این که کادر فنی و اسکلت تیم حفظ شده است، به هواداران ذوب‌آهن قول می‌دهم که در فصل پیش رو نتایج بهتری بگیریم و بازی زیبا‌تری را هم به نمایش بگذاریم.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش در خصوص مشکلات داوری عنوان داشت: تنها موردی که می‌تواند کمک کند، اضافه شدن کمک داور ویدئویی است، همه جای دنیا از این سیستم استفاده می‌کنند و فقط ایران از آن بی‌بهره است؛ نمیدانم مشکل از چه بخشی‌ است اما این مشکل باید هر چه زودتر برطرف شود تا هیچ تیمی از اشتباهات داوری متضرر نشود.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/ج/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید