کارگروهی برای رسیدگی نامه‌های مردمی در قم تشکیل شده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صبح جمعه در دیدار با آیت الله نوری همدانی با ارائه گزارشی از برنامه‌های سفر خود به استان قم اظهار داشت: در جریان سفر مسئولان قوه قضائیه به استان قم علاوه بر برگزاری جلسات مختلف، بیش از ۳۳۰ دیدار چهره به چهره برای حل مشکلات حقوقی و قضائی مردم صورت گرفت.

قاضی القضات بیان داشت: برخی از موضوعاتی که مردم در این دیدارها مطرح کرده‌اند مربوط به دستگاه قضائی نبوده اما تلاش می‌شود در جلساتی که با مسئولین مربوطه خواهیم داشت در حد توان پیگیری‌های لازم را برای حل این موضوعات انجام دهیم.

رئیس قوه قضائیه افزود: در این سفر تعدادی از مردم نامه‌هایی را نیز تحویل دادند که به منظور رسیدگی این نامه‌ها کار گروهی تشکیل شده تا بتوانند پاسخ‌های آنها را در اسرع وقت به افراد ارائه کنند.

وی همچنین عنوان داشت: نمایندگانی از سوی دستگاه قضائی به بخش‌های مختلف استان نیز سفر کردند تا مشکلات مردم در بخش قضائی را مورد بررسی قرار دهند و آنان نیز گزارش خود را از این دیدارها و بازدیدها ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید