رژیم لاغری سریع

چیزهای جزئی کمال را ایجاد می کنند

یکی از تماشاچیان میکل آنژ را در حالی که مدت زیادی در حال روتوش کردن تمام جزئیات مجسمه ای بود که چندین روز روی آن کار می کرد، مشاهده کرد و از او پرسید که چرا با آنها زحمت می کشد. میکل آنژ پاسخ داد؛ «کوچک ها کمال را می سازند و کمال چیز کوچکی نیست».

بزرگترین دشمن بهترین ها خوب است. اگر به آنچه خوب است راضی باشید، هرگز بهترین را نخواهید داشت. (جان میسون). سریعترین و ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک پرواز عالی این است که بیشتر و سپس بیشتر از آنچه لازم است انجام دهید و سپس به انجام آن ادامه دهید.

یک راز که هر موفق واقعی می داند، قدرت انجام کارهای بیشتر است. زیگ زیگلار نوشت؛ «تفاوت بین معمولی و خارق‌العاده همین مقدار کمی است.» توانایی انجام کمی سخت کوشی بیشتر و کمی جزئیات بیشتر نشانه برتری است و زندگی همیشه به مردان خوش تیپی پاداش می دهد که واقعاً و وظیفه شناسانه اندکی بیشتر از دیگران انجام می دهند.

“اگر مردی به عنوان رفتگر نامیده می شود، باید خیابان ها را جارو کند، حتی همانطور که میکل آنژ نقاشی می کرد، یا بتهوون موسیقی می ساخت، یا شکسپیر شعر می سرود. او باید خیابان ها را چنان خوب جارو کند که همه میزبانان آسمان و زمین مکث کنند و بگویند، اینجا یک خیابان گرد بزرگ زندگی می کرد که کارش را به خوبی انجام می داد.” (مارتین لوتر کینگ، جونیور)

توماس ادیسون گفت؛ “یک مرد کاملا راضی را به من نشان دهید و من یک شکست خورده را به شما نشان خواهم داد.” سیروس اچ کی کورتیس خطاب به همکارش، ادوارد بوک، گفت: «دو نوع مرد وجود دارد که هیچ‌گاه به مقدار زیادی نمی‌رسند». “و آن ها چه نوع هایی هستند؟” کتاب پرس و جو ناشر معروف پاسخ داد: “کسانی که نمی توانند آنچه را که به آنها گفته می شود انجام دهند و آنها که هیچ کار دیگری نمی توانند انجام دهند.”

چارلز کالب کولتون می گوید: «جایی که نمی توانیم اختراع کنیم، حداقل ممکن است پیشرفت کنیم. راه بهتری پیدا کنید و آن راه را بهتر کنید. این مسیر مطمئن به سوی دستاوردهای بزرگ است.

© Oluwafisayo Akinlolu، ۲۰۰۶.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید