چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم شوند ، به طور شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن در Apple Podcasts یا Stitcher مشترک شوید!

برای ترک پیش نمایش پادکست (HORAJ!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و ماریل در مورد چگونگی کمک به کودکان برای تغذیه سالم ، غذا خوردن بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در برده اند از طریق زندگی ، درمان ، آموزش و سایر برنامه ها کمک و حمایت دریافت می کنند. فرصت های شغلی. از آنجا که ما پس از بارگیری حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوعات!

[06:23] چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم شوند ، به طور شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کاتلبل ما را بخرید

گروه فیس بوک زنان تغذیه شده با تغذیه جامع

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

پرورش یک کتاب الکترونیکی برای خورندگان بصری

Joovv.com/wellfed

Bloodsugarbreakrough.health/wellfed

یووف

اگر به دنبال راه هایی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلول ها و پرورش سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود استفاده کنید. این به من در بهبود خواب ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

Joovv یک نام تجاری برجسته در مورد درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. آنچه من در مورد ایوب دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

بهینه کننده های زیستی

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد خود را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است. هر کس باید درک کرد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که هر روز راهی برای حفظ قند خون سالم داشته باشید ، حتی اگر یک روز مرخصی داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough از BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

تجزیه قند خون با خیال راحت باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود ، بنابراین می توانید وزن سالم داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید ، جایی که می توانند انرژی را سوزاند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 D تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید