پلمب ۵ واحد غیرمجاز انباشت پسماند در خواف


سعید شفیعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خواف اظهار کرد:پنج واحد غیرمجاز جمع آوری و خرید و فروش پسماند که بدون هیچ ضابطه اقدام به انباشت انواع پسماند در داخل شهر خواف می کردند با گزارش این اداره و دستور مقام قضایی پلمپ شد.
رئیس حفاظت محیط‌زیست خواف اظهار کرد: فعالیت بدون ضابطه و غیرمجاز این واحدها باعث بروز نارضایتی برای مجاورین و باغداران شهر خواف و نیز نازیبایی منظر شهری در قسمت کمربندی شهر شده بود.

وی ادامه داد: در ابتدا در ماه قبل یک برنامه سه مرحله‌ای کوتاه‌مدت، میان مدت و بلند مدت برای آنها تدوین شد و طی جلسه‌ای به میزبانی کلانتری ۱۱ شهر خواف به آنها اطلاع و ابلاغ شد ولی متاسفانه پس از طی مهلت پانزده روزه‌ای که به متصدیان این واحدها برای رفع مشکلات آنها و برای کوتاه مدت داده شده بود، پنج واحد که اقدامی در رفع آنها انجام نداده بودند پلمپ شدند.

شفیعیان گفت: در یک برنامه که نیازمند زمان بیشتری برای اجرا خواهد داشت مدیریت شهری بنا به آیین‌نامه مشاغل مزاحم شهری مکلف به تعطیلی دائم یا انتقال این واحدها خواهد بود ولی تا آن زمان این واحدها باید فرآیند کاری خود را به نفع مجاورین و مردم اصلاح کنند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید