پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات به مرغداران و دامداران لرستانی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی فتحی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مرغداران و دامداران لرستان برای دریافت تسهیلات بانکی سریع‌تر اقدام کنند، اظهار داشت: در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکنون ۵۹۰۸ نفر در سامانه «سیتا» به مبلغ ۲,۷۷۴ میلیارد تومان ثبت نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۳۲۰ نفر به مبلغ ۶۹۴ میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات به بانک کشاورزی معرفی شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۹ نفر به مبلغ ۱۹ میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان موفق به عقد قرارداد و دریافت تسهیلات شده‌اند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد: ضروری است دارندگان واحدهای دام، طیور و آبزیان هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام در سامانه «سیتا» اقدام کرده تا با معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات بانکی سرمایه در گردش مورد نیاز خود با سهل ترین وثیقه بانکی و کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

فتحی افزود: طی هماهنگی‌های به عمل آمده همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی و همه شعب بانک کشاورزی در ایام تعطیل فعال و در خدمت مردم هستند.

وی گفت: با توجه به شناور بودن این تسهیلات، دارندگان واحدهای تولیدی در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک مورد نیاز به بانک اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید