پاکسازی غرب منطقه کیان‌مهر به مساحت ۳۶ هکتار از زباله – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبایرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در قرارگاه اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز مقرر شد که حاشیه جاده حلقه دره ساماندهی شود.

وی بیان کرد: با توجه به پیشنهاد جالبی که درگی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز داشت دومین برنامه پاکسازی غرب منطقه کیان‌مهر به مساحت ۳۶ هکتار اجرا شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چهارباغ تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است که تا پایان سال جاری چندین برنامه پاکسازی در مسیر جاده حلقه دره برگزار و کلیه منطقه پاکسازی شود.

وی با اشاره به مشارکت شهرداری کرج در این همایش محیط زیستی خاطرنشان کرد: اقدام سایر شهرداری‌های که در این همایش حضور نداشتند صحیح نبود و امیدواریم در طرح‌های آتی محیط زیستی مشارکت کنند.

محمودی گفت: تمامی شهرداری‌های استان البرز در آلوده و نازیبا کردن تنها مسیر دسترسی به حلقه دره که از شهرستان چهارباغ می‌گذرد سهیم هستند و باید بهتر در پاکسازی آن نیز سهیم شوند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چهارباغ متذکر شد: همان طور که در قرارگاه اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز مقرر شده باید همه شهرداری‌های استان در ساماندهی جاده دره مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید