نکات ورزشی نکاتی برای یکی از مهمترین افراد مشهور


تهران (پانا) – رئیس جمهور در دیدار صمیمی با جمعی از قهرمانان ورزش گفت: قهرمانی ورزشکاران در مسابقات جهانی نقش بسیار مهمی در ارتقاء نشاط جامعه دارد و ایجاد نشاط برای مردم با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. . “

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر پنجشنبه در ادامه سفر خود به استان فارس برای دیدار صمیمی با جمعی از قهرمانان ورزش ، ضمن تبریک به ملت ایران که چنین ورزشکارانی دارد ، گفت: و افتخار شما باعث ایجاد جوانان و افراد زیادی در ایران ، منطقه و جهان می شود و من باید از شما ، ورزشکاران ، مربیان و کارکنان تیم های ورزشی تشکر کنم.

رئیس جمهور گفت: من همچنین از پدر و مادر شما ، ورزشکارانی که دعای خیر شما را به گونه ای همراه و تربیت کرد قدردانی می کنم که به نام و یاد ائمه اطهار (ع) در زمین های ورزشی حاضر می شوید و پس از رسیدن به موفقیت ، خدا را شکر. فهمید که این خیلی خوب است

آیت الله رئیسی در ادامه با بیان اینکه امروزه توصیه این ورزش به یک فرد مشهور بسیار مهم است ، گفت: کدام ورزش های همگانی که سلامت جسم و روح را تضمین می کند و همچنین ورزش های حرفه ای و قهرمانی باید همیشه مورد توجه قرار گیرد و دولت نیز یک کار دشوار در این دیدگاه است. پشتیبانی ، راهنمایی و نظارت را ارائه می دهد.

آقای رئیسی گفت: “دولت موظف است نگرانی های شما را با قهرمانان ، از جمله اشتغال و مسکن ، در میان بگذارد تا بتوانید با تمرکز بر تمرینات ورزشی مهارت های خود را ارتقا دهید و به موفقیت های بیشتری برسید.”

رئیس جمهور با اشاره به اینکه استان فارس و شهر شیراز در رویدادهای ورزشی اخیر جهان درخشیدند و به اندازه ایران مشهور شدند ، به وزیر ورزش دستور داد: پاداش قهرمانان ورزش باید به سرعت پرداخت شود.

آیت الله رئیسی در مورد اهمیت حضور نمایندگان ایران در انجمن های بین المللی ورزشی و اتحادیه های کارگری گفت: باید تلاش ها برای مشارکت در این سازمان ها با تمرکز بر تامین منافع کشور ادامه یابد.

دکتر رئیسی همچنین به درخواست مسکن قهرمانان ورزش پاسخ داد: “دولت سیزدهم برای تأمین مسکن اقشار مختلف جامعه برنامه جامع و جامعی دارد و مطمئناً سعی خواهد کرد مسکن قهرمانان ورزش را نیز تأمین کند.”

رئیس جمهور با اشاره به مطالبات ورزشکاران در جریان مبارزات انتخاباتی مبنی بر انتصاب مقامات ورزشی و غیر سیاسی در رأس وزارت ورزش ، گفت: با جدیت بیشتری شما را دنبال کنید.

آیت الله رئیسی گفت: شما ورزشکاران مظاهر و الگوهای «ما می توانیم» برای جوانان کشور هستیم و باید برای ادامه موفقیت خود تلاش کنید ، زیرا حفظ مقام قهرمانی حتی از کسب مدال سخت تر است.

رئیس جمهور گفت: ارزش شما به عنوان ورزشکار تنها در مدال و موفقیت ورزشی نیست ، بلکه ارزش واقعی شما در مقام قهرمانی شما در دفاع از مظلومان و ارزشهای نظام اسلامی است. این که یک ورزشکار مدال خود را به امام رضا (ع) یا به خانواده شهید تقدیم می کند ، ارزش مدال و قهرمانی او را افزایش می دهد.

قبل از سخنرانی رئیس جمهور ، ورزشکاران نیز نظرات و خواسته های خود را بیان کردند.

در پایان این مراسم ، آیت الله رئیسی به عنوان یادبود هدایایی را به ورزشکاران اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید