نخبگان جامعه با عمل انقلابی خود به روشنگری در جامعه بپردازند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار سید صادق حسینی یکشنبه شب در نشست با معتدمین، متنفذین و نخبگان شهرستان سنندج اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) برای گسترش دین اسلام از جان و مال خود گذشت و انواع سختی‌ها را تحمل کرد.

وی افزود: پیامبر در خانه ننشست که فقط امر به معروف و نهی از منکر کند بلکه در میدان با شمشیرش از اسلام دفاع کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: مردم برای انقلاب اسلامی ایران هزینه دادند و هر جا ما مشکلی داشتیم شاهد حضور مردم بودیم.

سردار حسینی افزود: گروهک‌های ضد انقلاب کومله و دموکرات به جنایات متعددی علیه مردم کردستان دست زده اند و هیچگاه دلسوز نظام نبوده اند.

وی خاطرنشان کرد: باید خواص جامعه وارد میدان شده و به روشنگری بپردازند چرا که آمریکا و کشورهای غربی به دنبال منافع خود هستند و هیچگاه دلسوز ملت ایران نخواهند بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: یک عده‌ای اندک و فریب خورده به اموال عمومی آسیب رسانده و به مقدسات اسلامی بی حرمتی می‌کنند.

سردار حسینی افزود: آیا یهودیان و مسیحیان برای آتش زدن کتاب مقدسشان ساکت می‌مانند؟

وی تأکید کرد: نباید تسلیم شانتاژ و جو روانی دشمنان قرار بگیریم و در صحنه‌های حساس روشن شدن خط ربط و اظهار مواضع مهم است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: استاد دانشگاه، معلم مدرسه و روحانیون باید مواضع انقلابی داشته باشند و به روشنگری بپردازند.

وی افزود: نیروهای مسلح با صبر و متانت با این اغتشاشات برخورد کردند اما نباید این را فراموش کرد که جهان در مقابل اقتدار ایران اسلامی زانو زده است و به این اقتدار و عزت جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف اذعان می‌کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: چرا نباید جوانان ما از مساجد و روحانیون الگوگیری کنند و دانشگاه و مدارس ما باید مسجد باشند و مروج آموزه‌های اسلامی باشند.

سردار حسینی افزود: امنیت پایدار و کامل در استان برقرار است و برای تعداد محدود جوانانی که به خیابان‌ها می آیند، دلمان می سوزد.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم نخبگان و متنفذین جامعه با عمل انقلابی خود به روشنگری در جامعه بپردازند.

سردار حسینی افزود: پیروزی‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی بر اساس خداباوری ملت ایران رقم خورده و این عزت باید تداوم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید