نحوه دستیابی به نتایج در سال 2021


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی بهداشت اجرایی پیدا کنید؟

به عنوان یک مدیرعامل مشغول ، چالش این است که رژیم بگیرید و در باشگاه ورزش کنید. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن نیازی به ساعت ها گرسنگی و ورزش نیست. و مربی سلامت مناسب می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

امروز ، شما یاد خواهید گرفت که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ به خواندن ادامه دهید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بیش از حد مشغول هستید)

شما به عنوان یک رهبر و مجری ، برنامه ای بسیار شلوغ ، مسئولیت پذیری زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی دارید که باید هر روز بگیرید.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس امنیت کنید. چه در حال ارائه سخنرانی باشید و چه با لباس بیکینی در ساحل ، می خواهید ظاهری زیبا داشته باشید و نهایت لذت را ببرید.

اما این فقط در مورد احساس خوب در مورد همه چیزهایی که می پوشید نیست ، بلکه این است که بهترین کار را انجام دهید. شما می خواهید انرژی لازم را داشته باشید تا در محل کار یک مجری برتر باشید و با خانواده خود وقت بگذرانید

من می دانم که شما چه احساسی دارید. می بینید ، من قبلاً مدیرعامل شلوغی بودم و نمی توانستم از اضافه وزن خلاص شوم. در اینجا نحوه بالاخره کاهش وزن آمده است:

چگونه در 9 ماه به عنوان مدیرعامل مشغول 20 پوند وزن کم کردم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که به سادگی توان انجام فعالیت های سرگرم کننده با آنها را نداشتم.

مسئله این است: من همیشه کمی اضافه وزن داشتم. بنابراین ، سالها رژیم بعد از رژیم را امتحان کردم. تا زمانی که چند کیلو وزن کم کردم ، آنها همیشه خود را نگه می داشتند. و بدترین قسمت این بود که خودم را محدود کردم.

آنقدر کم می خوردم که بیشتر مشتاق بودم. و چون همیشه گرسنه بودم ، انرژی من کم می شد. عملکرد خوبی نداشتم و با سبک زندگی سخت ، وقت نداشتم به غذایی که می خورم فکر کنم. بنابراین در نهایت هوسم را تسلیم کردم و خودم را با کلوچه و شکلات پر کردم.

وقتی بچه هایم را به دنیا آوردم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق در مورد اینکه کدام استراتژی های کاهش وزن واقعاً م workedثر بود و کدام موثر نبود.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایشات و خطاهای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده کردم.

و ناگهان ، در عرض 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم هرگز می توانست زودتر انجام شود!

نه تنها این ، بلکه وزن نیز حفظ نشده است. در حقیقت ، من این وزن را سالها حفظ کردم.

به جای اینکه بخواهم پنهان شوم ، در بیکینی احساس راحتی بیشتری می کنم. در لباسهایم احساس فوق العاده ای داشتم و وقتی به مهمانی می رفتم هرگز چهره شوهرم را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی خیلی بیشتری داشتم.

پیاده روی را با فرزندانم شروع کردم ، اسکی کردم و ورزش های آبی انجام دادم.

ما حتی کارهایی مانند صخره نوردی و چتربازی انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

از آنجا که من دائماً احساس خستگی نمی کردم ، انرژی لازم را برای شروع MasalaBody.com به عنوان یک کار جانبی داشتم. و اکنون این یک تجارت با 6 رقم است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من وزن کم می کنند

امروز ، من صدها زن را برای انجام این کار آموزش داده ام. مانند آنجلی ، نایب رئیس بانک شلوغ و مادر که با استفاده از استراتژی های من 20 پوند وزن کم کرد. پس از گذراندن برنامه من ، انرژی او افزایش یافت و مردم مدام به او می گفتند که چقدر زیبا به نظر می رسد.

انجلی ضعیف شد

استفانی ، یکی از دانشجویان ضعیف تحول من ، مدیر کیفیت و امنیت در یک شرکت بزرگ دارویی است. او در 50 سالگی 15 کیلو وزن کم کرد (و همچنان به دنبال استراتژی های کاهش وزن است).

به علاوه ، استفانی حتی او را به سطح بعدی رساند و از انرژی تازه خود برای دستیابی به آرزوی مادام العمر خود – دکترای دکترا – استفاده کرد.

یک مربی بهداشت اجرایی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

چگونه می دانید چه موقع مربی بهداشت اجرایی را استخدام می کنید؟ و چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانستید مدیران ارشد و همچنین مدیرعامل سابق گوگل اریک اشمیت با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مربی اجرایی یا تجاری به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را ارتقا دهید ، یک مربی سلامت می تواند به شما کمک کند زندگی خود را با عادات درست و سالم تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما در عملکرد بهتر در محل کار کمک می کنند ، بلکه باعث می شوند احساس بهتر و سالم تری داشته باشید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که شما را با انگیزه نگه می دارد و به شما کمک می کند تا بر انسداد ذهنیتی که شما را درگیر می کند ، غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی به شما می دهند و به شما کمک می کنند تا زمانی که فلات شما سنگین است (که در مرحله ای انجام خواهد شد) به جلو حرکت کنید.

مربیان سلامت شما را مسئول می دانند و یک برنامه غذایی و تناسب اندام متناسب با زندگی و شرایط شما ایجاد می کنند.

به عنوان مثال ، اگر شما برای خانواده خود شام می پزید ، نمی خواهید برای همه غذاهای مختلف بپزید و ساعت ها را در آشپزخانه بگذرانید. غذایی که می خورید باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده شما می خواهند بخورند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما آیا ارزش استخدام دارد؟

آیا ارزش پیگیری مربی سلامت را دارد؟

طبق مطالعات انجام شده ، کسب حمایت ، به عنوان مثال ، با استخدام مربی سلامت ، برای کاهش و حفظ وزن ضروری است.

در نهایت ، خوردن و ورزش صحیح می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید ، که شیوه زندگی شما را درک می کند و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج می تواند بارها بازگردد.

اما چگونه می توانید مربی مناسب برای کاهش وزن پیدا کنید؟

در اینجا نحوه برنامه Slim Down Transformation من می تواند کمک کند.

تغییر شکل باریک سرازیری به شما کمک می کند 20 تا 60 پوند وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه آموزشی 12 ماهه برای زنان مشغول (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادات شما زمان می برد (به هر حال ، شما در تمام طول عمر به آنها پایبند بوده اید). این برنامه شامل کار قابل توجهی با طرز فکر است و در پایان آن ، ارتباط کاملاً جدیدی با غذا و ورزش خواهید داشت.

(در اینجا می توانید برخی از داستانهای موفقیت مشتری در کاهش وزن را مشاهده کنید.)

به علاوه ، من این برنامه را متناسب با سبک زندگی شما تنظیم کردم. شما مجبور نخواهید بود ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 بار 30 دقیقه تمرین قدرتی در هفته بیش از حد کافی است) و نباید خود را محروم کنید.

در عوض ، خوردن غذاهای خوشمزه را بیاموزید که به افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن کمک می کند ، حتی در حالی که در مقابل Netflix استراحت می کنید.

شما از پشتیبانی و پاسخگویی (و دسترسی به یک مربی مسئولیت شخصی) برخوردار می شوید تا به شما در جابجایی فلات ها کمک کرده و هر روز برنامه را برای شما راحت تر انجام دهد. حتی اگر از مسیر خارج شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم که بلافاصله به مسیر اصلی خود بازگردید.

برای تو!

در اینجا شما آن را دارید. اکنون می دانید که چگونه یک مربی سلامت اجرایی می تواند به شما در دستیابی سریعتر به اهداف خود کمک کند.

چیزی که به دست می آید یافتن مربی ای است که استراتژی های او بر سبک زندگی شما کار می کند. در غیر این صورت ، شما ممکن است از مسیر خارج شوید و کاهش وزن باعث می شود احساس غیرممکن کنید.

حالا ، دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال یک مربی بهداشت اجرایی هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید