مربا مخلوط بری – رژیم ماریسا مور


مربای توت مخلوط خانگی راهی تازه و خوشمزه برای حفظ انواع توت های تابستانی خوشمزه است. انجام آن نیز آسان است!

مربا را در شیشه ای با انواع توت های پراکنده و یک قاشق بریزید

این پست توسط سازندگان Ball پشتیبانی می شود® محصولات کنسرو خانگی و این پست حاوی پیوندهای همراه است.

این مربای زغال اخته توت فرنگی خانگی میوه ای ، افزودنی مناسبی برای صبحانه یا میان وعده شما است!

مربا کنسرو نه تنها خوشمزه و خوشمزه است ، بلکه راهی عالی برای حفظ غنای فصل است. اگر به دنبال چیزهای سالم تری هستید ، می توانید دستور پخت کنسرو گوجه فرنگی من ، Bruschetta را در یک کوزه ، از پارسال بخوانید.

اما این مربای بلوبری توت فرنگی یک راه شیرین برای شروع فصل گرم است. این یکی به ویژه با رنگ و طعم قوی خود بسیار زیبا است. بعلاوه ، انجام آن در واقع آسان است. من به شما نشان می دهم چگونه!

شما به آن نیاز خواهید داشت

ترکیبی از توت فرنگی تازه ، زغال اخته ، توت سیاه یا تمشک
Ball® RealFruit pe پکتین کلاسیک
قند
توپ 6 (8 اونس)® کوزه های نیم لیتری
قابلمه یا قابلمه مخصوص پخت مربا
بنر آب Ball® یا کاسه بزرگ و عمیق با در و گریل
بلند کننده شیشه و بررسی کننده فضا
حوله آشپزخانه را تمیز کنید

فنجان های توت فرنگی ، زغال اخته ، شکر و پکتین با 3 شیشه نیمه خالی خالی

مربای توت مخلوط درست کنید

این دستور العمل به چند مرحله خاص نیاز دارد. با دقت دنبال کنید. اگر این اولین بار است که به صورت مستقل کنسرو مربا را انجام می دهید ، ممکن است کمی طول بکشد تا آن را بررسی کنید و هر مرحله را دوباره بررسی کنید – حداقل این تجربه من است.

هرچه بیشتر مربا خانگی درست کنید ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و این روند را سریعتر طی خواهید کرد.

برای تهیه این مربا از روش کنسرو آب استفاده می کنیم.

قبل از شروع ، میوه را بشویید و تمام مواد لازم ، از جمله شیشه و درپوش ، بلند کننده شیشه ، ابزار فضایی و حوله ها را جمع آوری کنید.

توت فرنگی خرد شده و زغال اخته کامل را در یک کاسه مخلوط فولاد ضد زنگ بریزید

اگر از توت فرنگی استفاده می کنید ، تقریباً انواع توت های بزرگ یا سفت را خرد کنید تا خرد شدن میوه راحت تر شود. شما می توانید همین کار را با توت سیاه انجام دهید. بلوبری و تمشک را می توان به صورت کامل له کرد.

من از دستگاه سیب زمینی برای خرد کردن انواع توت ها در یک کاسه استفاده کردم. برای صرفه جویی در نظافت می توانید این کار را در مخزن انجام دهید!

توجه داشته باشید: برای به دست آوردن 4 فنجان توت خرد شده ، از 1 لیتر توت فرنگی و 2 لیتر زغال اخته استفاده کردم.

توت فرنگی و زغال اخته را در کاسه ای با سیب زمینی پوره شده در داخل خرد کنید

بهترین توت ها برای مربا توت مخلوط کدامند؟

می توانید از انواع توت های مورد علاقه خود برای مربای خانگی استفاده کنید. من می گویم ، با آنچه در فصل است و با کسانی که بهترین طعم را دارند به بازار بروید.

من توت فرنگی و بلوبری را انتخاب کردم زیرا در فصل هستند و در این ماه محلی رشد می کنند. بلوبری در تابستان در گرجستان بسیار زیاد است ، بنابراین من دوست دارم از آنها برای مربا استفاده کنم. به علاوه رنگ آن شگفت انگیز است!

به عنوان مثال ، اگر در شمال غربی اقیانوس آرام هستید ، می توانید در حال حاضر از توت سیاه و تمشک یا ترکیبی از این چهار استفاده کنید.

خط پایین: از انواع توت هایی که دوست دارید و آنهایی که در دسترس شما هستند استفاده کنید. این یک دستور عالی برای استفاده از توت ها قبل از خراب شدن است. می دانیم که آنها دوام چندانی ندارند.

4 کوزه نیمی با مربا توت مخلوط در کنار هم

آیا باید از آن همه قند استفاده کنم؟

آره. این دستور با استفاده از مقادیر ذکر شده شکر و پکتین آزمایش شده است. دارای تعادل طعم مناسب است و به درستی تنظیم می شود.

اگر می خواهید مربا یخچال کم قند من را امتحان کنید ، قابلمه جام جم هلوی فوری من را بررسی کنید.

یک مشت مربا توت مخلوط در یک شیشه با یک قاشق در کنار آن

طرز سرو این مربا

این مربا با بسیاری از غذاها سازگار است. می توانید از آن به عنوان یک شیرینی شیرین بر روی ساندویچ ها استفاده کنید ، آن را با روغن ، سرکه و گیاهان برای وینایگرت میوه مخلوط کنید یا برای سس میوه به ماهی ، مرغ یا گوشت خوک اضافه کنید!

می توانید این مربا توت مخلوط را روی نان تست بخورید یا…

 • ماست خود را در ته ماست تهیه کنید.
 • آن را به بلغور جو دوسر تبدیل کنید.
 • یک عروسک میوه به تخته پنیر اضافه کنید. مخصوصاً با پنیر بز یا چدار تند خوش طعم خواهد بود.

مربای اضافی دارید؟ یک کمان ببندید و به عنوان یک هدیه ساده برای همسایگان خود به اشتراک بگذارید!

این ایده آخر به ویژه پس از انتخاب توت در بهار و تابستان مفید است.

چگونه از این دستور غذا استفاده خواهید کرد؟ لطفاً در نظرات یا اینستاگرام به من اطلاع دهید. من همیشه به دنبال ایده های جدید هستم!

مربای توت را در یک شیشه باز با یک قاشق داخل آن مخلوط کنید

مربای توت مخلوط

مربای توت مخلوط خانگی راهی تازه و خوشمزه برای حفظ انواع توت های تابستانی خوشمزه است. انجام آن نیز آسان است!

زمان آماده سازی20 دقیقه

زمان پخت20 دقیقه

زمان خنک کننده12 ساعت

کل زمان12 ساعت 40 دقیقه

دوره: خوراک مختصر

آشپزخانه: آمریکایی

کلمه کلیدی: دستور تهیه کنسرو ، مربا خانگی

خدمات: 96 وعده 1 قاشق غذاخوری

کالری: 30کیلوکالری

عناصر

 • 4 فنجان ها توت های خرد شده را مخلوط کرده و با غذاهای مورد علاقه خود مانند توت فرنگی ، زغال اخته ، توت سیاه و / یا تمشک بپوشانید
 • قاشق Ball® RealFruit pe پکتین کلاسیک
 • 3 فنجان ها قند

دستورالعمل ها

 • قوطی را برای آب جوش آماده کنید. کوزه ها را در آب جوش گرم کنید تا آماده استفاده شوند. نمی جوشد. درپوش ها را با آب گرم و صابون بشویید و نوارها را کنار بگذارید.

 • توت ها را در یک گلدان 8 لیتری ترکیب کنید. به تدریج پکتین را مخلوط کنید. مخلوط را به جوش آورید که قابل مخلوط کردن نیست ، در دمای بالا ، مرتباً هم بزنید.

 • مقدار کل شکر را اضافه کنید ، هم بزنید تا حل شود. مخلوط را دوباره به جوش بیاورید. به مدت 1 دقیقه با قدرت هم بزنید و مرتباً هم بزنید. از روی آتش بردار در صورت لزوم فوم چرب شده.

 • مربای داغ را در کوزه های داغ ، یک به یک بریزید و یک سانتی متر از فضای سر باقی بماند. رینگ ها را پاک کنید. درپوش ها را روی شیشه قرار دهید و نوار را بچسبانید و با نوک انگشتان خود را محکم تنظیم کنید. ظرف را در یک قوطی آب جوش قرار دهید. این کار را تکرار کنید تا همه شیشه ها پر شوند.

 • کوزه ها را به مدت 10 دقیقه با ارتفاع تنظیم کنید. حرارت را خاموش کنید ، درب ظرف را بردارید و بگذارید کوزه ها به مدت 5 دقیقه بمانند. کوزه ها را برداشته و سرد کنید. کوزه ها را بردارید و به مدت 12-24 ساعت در یخچال قرار دهید. پوشش های مهر و موم را بررسی کنید ، آنها نباید هنگام فشار دادن مرکز خم شوند.

یادداشت

افشاگری: این یک پست حمایتی است که بخشی از مشارکت مداوم با بخش حفظ برندهای نیول است. آنها کوزه ، تجهیزات و پول نقد تهیه کردند. همه افکار و نظرات بیان شده متعلق به من است.

تغذیه

کالری: 30کیلوکالری | کربوهیدرات ها: 8ه | پروتئین ها: 1ه | چربی: 1ه | چربی های اشباع شده: 1ه | سدیم: 2میلی گرم | پتاسیم: 5میلی گرم | الیاف: 1ه | قند: 7ه | ویتامین A: 3IU | ویتامین سی: 1میلی گرم | کلسیم: 1میلی گرم | اهن: 1میلی گرمدیدگاهتان را بنویسید