رژیم لاغری سریع

فواید لباس بچه گانه

لباس نوزاد، عمل پوشیدن یا حمل نوزاد در بند یا انواع دیگر کریر نوزاد است. لباس‌های بچه‌گانه به دور از جدید بودن هستند و قرن‌هاست که در سراسر جهان رواج داشته‌اند.

فواید لباس بچه گانه

کارشناسان موافقند! پوشاندن لباس کودک احساس رفاه و رشد کودک شما را تقویت می کند و تجربه پدر و مادر شدن را لذت بخش تر و بدون استرس می کند. مطالعات نشان داده است که نوزادانی که آنها را توسط والدین خود می پوشند، ارتباط بیشتری دارند و توجه بیشتری دارند و در نتیجه کمتر گریه می کنند و سریعتر یاد می گیرند.

ویژگی Babywearing همچنین به پوشنده این امکان را می‌دهد که در حین مراقبت از نیاز کودک برای بارداری یا شیردهی، دو دست آزاد برای انجام سایر وظایف داشته باشد. لباس نوزاد هنگام حمل صندلی ماشین یا قرار دادن آن روی سبد خرید، جایگزین مطمئن تری است. همچنین به کودکان اجازه می دهد تا در تعاملات اجتماعی بیشتری شرکت کنند و محیط اطراف خود را از دید بهتری ببینند.

وزن کودک نیز به طور مساوی در سراسر بدن شما پخش می شود و راحت تر از حمل نوزاد در آغوش یا صندلی ماشین است.

ترس بی اساس از آسیب به ستون فقرات ناشی از حامل های کودک

به برخی از والدینی که می خواهند نوزاد خود را در کریر نوزاد حمل کنند، هشدار داده می شود که ممکن است به ستون فقرات آسیب برساند. با این حال، تنها مطالعات علمی انجام شده در مورد این موضوع نشان می دهد که ترس از آسیب به ستون فقرات ناشی از حمل نوزاد بی اساس است.

ایمنی کودکان

والدینی که فرزندان خود را می پوشند باید از خطرات بیرونی مانند یخ، آوار، پیاده روهای ناهموار و غیره آگاه باشند. همچنین نوزادان در مقایسه با کالسکه یا صندلی ماشین آزادی حرکت بیشتری دارند، بنابراین والدین نیز باید مراقب باشند که از کنجکاوی مداوم دست های فرزندان خود جلوگیری کنند تا مطمئن شوند که چیز خطرناکی را نگرفته اند.

موقعیت مناسب در حامل برای رشد و تکامل نوزاد مهم است. برخی منابع ابراز نگرانی می‌کنند که حامل‌هایی که تمام وزن نوزاد را روی نوار باریکی از پارچه بین پاها قرار می‌دهند، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در رشد ستون فقرات شوند و حامل‌هایی را توصیه می‌کنند که وزن نوزاد را بین باسن و ران‌ها تقسیم می‌کنند.

به طور کلی، هنگام پوشیدن نوزاد، مهم است که مراقب کودک باشید. والدین برای جلوگیری از ضربه زدن به کودک به فضای بیشتری برای چرخش نیاز دارند. کودکان پشتی ممکن است بتوانند به اشیایی که پوشنده آنها را نمی بیند برسند. برای جلوگیری از لرزیدن کودک شما به بیرون، تسمه‌ها باید محکم باشند. اما پوشیدن نوزاد در واقع می تواند ایمنی را در مناطق شلوغ، با چسباندن کودک به والدین و ناتوانی در دویدن، در صورتی که او احساس نیاز کند، بهبود بخشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید