عملیات روانی دشمن باید با کنشگری فعال خنثی شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی عصر یکشنبه عصر یکشنبه در برنامه شب شعر شهدای جامعه عشایری کشور با بیان اینکه دشمنان همیشه بی‌رحمانه در تلاش هستند تا به مردم، نظام و انقلاب اسلامی ضربه وارد کنند، اظهار کرد: ادامه راه شهدا خنثی کننده برنامه‌های دشمنان است.

وی با اشاره به فعالیت دشمنان در فضای مجازی و القای یاس و ناامیدی در بین ملت ایران، عنوان کرد: افرادی که با حضور در فضای مجازی با بحران هویت مواجه شده‌اند فکر می‌کنند آخر راه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تاکید بر روشن بودن راه و آینده ملت ایران، تصریح کرد: کارشکنی‌ها توسط دشمنان موجب ایجاد برخی مشکلات شده است.

سردار سلیمانی با اشاره به ضرورت جهاد تبیین مطرح کرد: جنگ امروز در حالتی ترکیبی قرار دارد و ما باید برای دفاع و مقابله با دشمن افسران جهاد تبیین باشیم.

وی افزود: همه باید در حوزه جهاد تبیین با کنشگری فعال، توطئه و عملیات روانی دشمنان را خنثی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به شجاعت و دلاور مردی‌ها، میهن پرستی و مقاومت عشایر اشاره کرد و گفت: این قشر از جامعه در تمام مقاطع با عزت و افتخار حضور داشته اند و از نظام و انقلاب حمایت کرده اند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه عشایر ۱۱ هزار شهید را تقدیم انقلاب و اسلام کرده اند، گفت: این سندی گویا از وفاداری و حمایت عشایر از انقلاب و اسلام است.

وی به فرمایش امام خمینی (ره) در مورد عشایر اشاره کرد و خاطرنشان کرد: عشایر ذخایر بقیه الله الاعظم و انقلاب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید