ظاهر نمادین “آئودی” ، “ووگ” ، برای خط چشم ویروسی می شود


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • جدیدترین جلد ادل برای Vogue افسانه ای نیست و اکنون می توانید نسخه شخصی خود را از ظاهر امضای او ایجاد کنید زیرا خط چشم دقیق 22 22 را نشان می دهد که ستاره اغلب از آن استفاده می کند.

  این خواننده که به تازگی در مورد سفر باورنکردنی خود در زمینه کاهش وزن صحبت کرده است ، مرلین مونرو را به عکاسی اخیر Vogue هدایت کرد. با داشتن ابروهای نمادین ، ​​چشم دودی طلایی و خط چشم گربه ای زیبا ، بی شک تماشاگران مشتاق تلاش برای بازآفرینی این ظاهر جادویی در خانه خواهند بود.

  به گفته Justmylook زیبایی بیننده ، آرایش آدل ، British Vogue ، آنقدر ویروسی شده است که باعث افزایش 9،900 درصدی جستجوهای گوگل در مورد خط چشم مورد استفاده و نحوه بازسازی ظاهر خود شده است. و با زرق و برق بدون زحمت او ، شاید تعجب آور نباشد که ظاهر ادل در جلد Vogue توسط پت مک گرث ، اسطوره گریم خلق شد.

  پت حتی به اینستاگرام رفت تا محصولات دقیق مورد استفاده برای ایجاد امضای آدل را فهرست کند.

  آرایشگر قدرت با جزئیات نشان داده شده است ، ‘🌟 STARRING 🌟💎 #MothershipIX #HuetopianDream Eye Palette💎 * NEW * #Holiday2021 Blush + Glow Trio in’ GALACTIC SUN ‘💎 #DarkStar Mascara 💎 Perma Precision Liquid Eyeliner💎 UltraGlide Lip Pencil in’ BUFF “‘.

  اگر می خواهید ظاهر زیبا مداد چشم او را امتحان کنید اما نمی توانید مدل دقیق مورد استفاده در Vogue را بیابید ، نگران نباشید زیرا آرایشگر قدیمی او مایکل اشتون اخیراً به Cosmopolitan گفته است که از ژل چشم برای ژل ماندگار استفاده می کند. لباس های قهوه ای با جوهر مشکی و برس خط چشم MAC 209 روی آن.

  آرایش آدل را دوباره بسازید | بابی براون ژل چشم کاملاً مشخص
  وقتی صحبت از جداسازی چشم می شود ، این یک تعریف است. با 12 ساعت مقاوم در برابر عرق و رطوبت ، مداد منحصر به فرد بر پایه ژل بابی براون دارای رنگدانه های رنگی زیبا و پوشش دقیق است.
  ترکیب کاملی از موم ها و نرم کننده ها یک رنگ عمیق و فوق اشباع ایجاد می کند که از بین نمی رود و در تمام طول روز به رنگ وفادار می ماند! چه چیزی حتی بهتر است؟ طراحی معکوس آن به این معنی است که می توانید آن را در حال حرکت استفاده کنید.
  22 پوند

  نگاهی به بابی براون

  چگونه می توان با خط چشم ظاهر آدل را میخکوب کرد

  اگر به دنبال این هستید که این خط چشم کلاسیک Idle را در خانه خنثی کنید ، هرگز آسان تر نبوده است! با پوشاندن تمام طول پلک ، خط چشم را تا حد ممکن نزدیک خط مژه بمالید. درپوش را با تراش داخلی از انتهای مداد بردارید تا نوک آن در صورت نیاز تیز شود.

  بافت ابریشمی نرم ، خامه ای ، احساس راحتی و راحتی را بدون کشیدن یا کشیدن ایجاد می کند و امکان ترکیب و کاربرد نرم تر را می دهد.

  آیا به آن ظاهری چشم نواز خواهید داد؟  دیدگاهتان را بنویسید