سی‌وپنجمین دوره تور ایران- آذربایجان برگزار می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حبیب ستوده‌نژاد در خصوص برگزاری سی‌وپنجمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان در مهرماه سال‌جاری، عنوان داشت: خوشبختانه توانستیم با اقدامات لازم شرایط را برای برگزاری این تور قدیمی در سال‌جاری مهیا کنیم. شخص استاندار و نمایندگان مجلس نیز حمایت‌های ویژه‌ای برای برگزاری این تور انجام دادند که جای تشکر دارد.

ستوده‌نژاد ادامه داد: براساس اعلام فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران مبنی بر زمان دقیق برگزاری تور در تقویم اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری، تور از هفتم الی یازدهم مهرماه سال جاری در ۵ مرحله برگزار می‌شود.

مدیر سی‌وپنجمین دوره تور ایران-آذربایجان مطرح کرد: مسیر مراحل تور تا این لحظه مشخص نشده است که البته در این خصوص مشکل خاصی نیز وجود ندارد و به زودی با همکاری عوامل اجرایی کمیته‌های تور و دیگر عوامل برگزاری، دیگر مسائل تور به صورت دقیق مشخص می‌شود.

ستوده‌نژاد در ارتباط با برگزاری دیگر تورهای دوچرخه‌سواری به میزبانی استان آذربایجان‌شرقی، گفت: تبریز و آذربایجان‌شرقی از سال‌های دور در بحث برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری و معرفی رکابزنان قدرتمند، زبانزد خاص و عام بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: خوشبختانه اولین دوره تور دوچرخه‌سواری سهند در بخش کوهستان به میزبانی مراغه برگزار شد.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما بر این خواهد بود سایر رقابت‌های دوچرخه‌سواری را نیز میزبانی کنیم که البته بیست‌ودومین تور یک روزه کندوان را نیز شهریور ماه سال جاری برگزار می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: استان آذربایجان‌شرقی همیشه در برگزاری تور و رقابت‌های مختلف دوچرخه‌سواری در کشورمان پیشگام بوده است، ما نیز از برگزاری مسابقات مختلف دوچرخه‌سواری استقبال می‌کنیم و مطمئناً میزبان خوبی برای تمامی رویدادهای این رشته جذاب خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید