سرمایه‌گذاران زیر چتر حمایتی دولت هستند


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جابر جهان‌بین شامگاه امروز در نشست با سرمایه‌گذاران اظهار کرد: بسته حمایتی برای شکل‌گیری و سرعت بخشیدن به فرآیند‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان پارس‌آباد آماده کرده‌ایم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بزرگ، موقعیت جغرافیایی و آب و خاک و زیرساخت‌های فرودگاه و پایانه ریلی مرزی و تصویب منطقه آزاد و تولیدات انبوه گلخانه‌ای و کشاورزی و دامپروری، شهرستان پارس‌آباد را مستعدترین نقطه کشور برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی و بسته‌بندی و تجارت و زیرساخت‌های لجستیکی عنوان کرد و افزود: سرمایه‌گذاران زیر چتر حمایتی دولت هستند.

فرماندار پارس‌آباد سرمایه‌گذاری در خصوص ایجاد پایانه محصولات کشاورزی را به نفع کشاورزان و سرمایه‌گذاران دانست و بیان کرد: علی‌رغم تولیدات انبوه و باکیفیت در شهرستان پارس‌آباد، متاسفانه به‌دلیل نبود زیر‌ساخت تجارت و پایانه و اتصال به بازار ملی و بین‌المللی، کشاورزان در فروش محصولات خود دچار مشکل می‌شوند که امید است با حضور سرمایه‌گذاران این مشکل تسهیل شود.

گفتنی است؛ شهرستان پارس‌آباد مغان یکی از قطب‌های مهم کشاورزی کشور محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این حوزه نیز از اهمیت ویژه‌ای در این شهرستان برخوردار است.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید