رزمایش نظامی غزه با حضور یگان‌های موشکی مقاومت برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، رزمایش نظامی در نوار غزه با حضور یگان‌های موشکی و توپخانه ای گروه‌های مقاومت فلسطینی برگزار می‌شود.

این خبر را «ابوحمزه»، سخنگوی نظامی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرده و افزوده است که این مانور نظامی در چارچوب افزایش آمادگی رزمی رزمندگان فلسطینی با عنوان «عزم الصادقین» برگزار خواهد شد.

در بیانیه‌ای کوتاهی که ابوحمزه منتشر کرده، گفته شده است: این رزمایش شبیه سازی عملیات میدانی مختلف با مشارکت چندین گروه نظامی خواهد بود که بارزترین آنها یگان موشکی و توپخانه‌ای است و طی چند روز در نوار غزه اجرا می‌شود.

پیش از این نیز، «زیاد النخاله»، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به نیروهای گردان‌های قدس شاخه نظامی این جنبش دستور آماده باش داده بود. همچنین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری به سران رژیم صهیونیستی درباره اقدامات تحریک آمیز و خطرناک علیه مقدسات و اراضی فلسطین هشدار داده و از ساکنان قدس اشغالی و کرانه باختری و اراضی ۴۸ خواسته بود که به مقابله با صهیونیست‌ها برخیزند.

دیدگاهتان را بنویسید