رئیس جمهور از افتخارات ورزش فارس تقدیر کرد


پنجشنبه 22 اکتبر 1400 – 16:52

تهران (پانا) – رئیس جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر استانی خود به فارس از ورزشکاران سرافراز این استان در مسابقات بین المللی ، المپیک و پارالمپیک قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا ، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در این دیدار صمیمی از افتخار ورزشکاران استان در مسابقات بین المللی ، المپیک و پارالمپیک تقدیر کرد.
رئیس جمهور همچنین از تلاش مربیان این ورزشکاران در دستیابی به سکوها قدردانی می کند.
محمدرضا گرایی (67 کیلوگرم) در بازیهای المپیک 2020 توکیو و همچنین جام جهانی اخیر نروژ ، مدال طلای تیم کشتی ایران را در بین ورزشکاران حاضر در این مسابقه به ارمغان آورد.
برادرش ، محمدعلی گرای ، که در مسابقات جهانی نروژ در وزن 77 کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد ، نیز توسط رئیس مسابقه مورد تقدیر قرار گرفت.
سارا جوانمردی دارنده سه مدال طلای دیگر پارالمپیک این ورزشکار از استان فارس بود که رئیس جمهور در این دیدار از آنها تقدیر کرد.
در این مراسم همچنین از فرانک پرتو آذر ، عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران که به عنوان پرافتخارترین زن دوچرخه سوار کشور شناخته می شود ، تجلیل شد.
گزارشات تکمیلی به این جلسه ارسال می شود.

رئیس جمهور در آغاز سفر استانی خود به فارس ، روز پنجشنبه از شهر مرودشت در 45 کیلومتری شمال شیراز بازدید تهاجمی داشت. او صحبت کرد. بازدید از کارخانه در حال احداث در فارس و زیارت آرامگاه حافظ ، شاعر مشهور ایرانی ، از دیگر برنامه های پیش از ظهر پنجشنبه بود.

دیدگاهتان را بنویسید