داوران تحمیلی در فوتبال کشور؟!/دلیل تعداد بی‌شمار داوران از نگاه کارشناس داوری فوتبال


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج نوذر رودنیل کارشناس داوری فوتبال ایران طی یادداشتی آورده است: خاطرم هست یک روز آقای دکتر دادکان می‌گفت که در ورزش مملکت ما انتخابات معنی و مفهومی ندارد؟! و وزیر ورزش حق دارد یک ورزشکاری را که در رشته فوتبال تخصص کامل دارد و توانایی مدیریت فدراسیون فوتبال و سازمان‌های بین اللملی فوتبال را داشته باشد.. از بین افراد معتقد به نظام جمهوری اسلامی را انتخاب کند و او کابینه مطمئن خود را انتصاب کند.

به نظر من از زمانی که فیفا دستورالعمل انتخابات در روسای هیئت‌های استانی و بعضا انتخابات هیت رئیسه و انتخاب ریاست فدراسیون صادر شده انصافا فوتبال ما رشد مثبت و خوبی نداشته؟؟!! مثلا اکنون در شرف انتخاب ریاست فدراسیون هستیم ؟! تکلیف را روسای محترم استانها مشخص خواهند کرد چگونه؟؟!! البته بعضی ها یک رای در مقابل مثلا پنج داور در لیگ ؟! یعنی کاندیدای رئیس فدارسیون بنده خدا باید ناچارا تن به این کار بدهد در غیر این صورت انتخاب نخواهد شد؟! یا قول و وعده و عید بده ؟! اکنون فدراسیون این چنینی فکرش برای پیشبرد فوتبال آزاد است؟! هرگز؟! 

روسای محترم هیت های استانها در انتخابات قبلی خودتان خیلی خوب می‌دانید که چگونه رئیس فدراسیون را انتخاب کردید؟! نمی‌خواهم باز کنم ولی دیدید که چه شد؟! دیدید که فوتبال ما چی شد؟! اکنون خواهش می‌کنم روی احساسات و رفیق بازی و فامیل گری و بخاطر اینکه حتما باید داورانتان را القا کنید رای ندهید؟! بلکه روی عقل و منطق …و فردی که واقعا بتواند فوتبال مارا نجات دهد..و کاملا ورزشی باشد و در ای‌.اف‌.سی قبولش داشته باشند و تسلط به زبان انگلیسی داشته باشد رای دهید.

در خاتمه از شما روسای هیئت‌ها خواهش میکنم اجازه فرمائید داوران با توانایی های خودشان بالا بیایند….با درود فراوان بر شما زحمت کشان استانها…

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید