خوردن سالم و سالم مارک های غذایی


پس از گفتگو در مورد تمبرهای غذایی که استفاده از آنها در تهیه نوشابه ممنوع است … در اینجا این سوال اجتناب ناپذیر وجود دارد که کدام گزینه ها هستند در دسترس ما که در مارک های غذایی هستیم؟

و با همه این صحبت ها در مورد بازارهای کشاورزان و فروشگاه های مواد غذایی لوکس که 7 دلار در کیلوگرم قارچ می فروشند … شاید وقت آن رسیده است که در مورد طرف دیگر طیف صحبت کنیم.

چند ماه پیش ، خواننده ای که خود را به عنوان یک مادر مجرد معرفی کرد جوک های زیر را با ما به اشتراک گذاشت:

ما یکی از معدود مکانهایی هستیم (اگر من این را درست متوجه شده باشم) که به شما اجازه می دهد از مارک های غذایی در بازار کشاورزان استفاده کنید. در اینجا ، آنها کارت EBT شما را با 10 دلار افزایش می دهند و به شما نشانه هایی می دهند که از فروشندگان جداگانه به عنوان پول نقد استفاده می کنید.

غذای کامل – مطمئن نیستم که در سراسر شرکت باشد یا نه (یادداشت اریکا: در سراسر شرکت.) – تمبر غذا می پذیرد. من هرگز برچسب EBT را روی درب هر غذا یا فروشگاه غذای سالم محلی خود ندیده ام که فقط از Whole Foods خریداری کرده اید (Greenlife ، که در مقاله بالا ذکر شد) … من فکر می کنم افراد ثروتمند نمی خواهند بدانند که ما فقرا آنجا خرید کنید؟

من در منطقه ای زندگی می کنم که رقابت کافی برای خواربار فروشی وجود دارد تا بتواند تمبر غذا را تمدید کند – من خرید می کنم تا یک فروش رایگان داشته باشم و چیزهایی مانند غلات (هر از گاهی مواد سالم به فروش می رسد) ، سس سالاد (زیرا اگر شما به اندازه کافی سس سالاد ، بیشتر سالاد می خورید ، درست است؟) ، ماست ، کیسه های سالاد در کیسه ها (که گاهی اوقات آن را ارزان تر از خرید کاهو واقعی و برش آن می کند ، اما قطعاً “ذخیره” چیزها نیست) ، سبزیجات یخ زده ، چیزهایی مثل آن. (ماست به خوبی یخ می زند و من از غذاهای یخ زده برای تهیه اسموتی استفاده می کنم.)

من نیز در مواقع مناسب خرید و فروش دارم و سیب و کره سیب یا سیب زمینی ، هلو و سایر میوه ها را برای اسموتی های زمستانی تهیه می کنم.

من از وب سایت هایی مانند Southern Savers و Hot Coupon World (که دارای پایگاه داده کوپن است می توانید به صورت آنلاین کوپن های قابل چاپ را پیدا کنید) استفاده می کنم.) من هرگز نمی دانستم که می توانید از دو کوپن هنگام خرید و خرید رایگان آن استفاده کنید. و تا زمانی که این وب سایت ها را پیدا نکردم.

هفته ای یکبار به مرکز بازیافت می روم. (ما فقط سه روز در هفته باز است.) آنها اهمیتی نمی دهند که من ظرف روزنامه را ورق بزنم و کوپن هایی را که دیگران رد می کنند بیرون بیاورم. من معمولاً با 30 یا 40 پد کامل کوپن به مدت 20 دقیقه حفر می کنم. من دیگر روزنامه نمی خرید (زیرا در هر صورت ، من فقط کوپن خریدم!)

بهترین بخش در مورد تمبر غذا برای من این بود که می توانم با آن دانه و گیاه بخرم. من یک تکه توت فرنگی بزرگ دارم (3 دلار برای 10 گیاه توت فرنگی در وال مارت ، من بیشتر از خودم هزینه کردم و سال به سال برمی گردم) ، بوته های زغال اخته ، حتی یک درخت سیب ، همه با مهر غذا پرداخت می شوند. (هشدار اینجاست که باید آنها را از یک خواربارفروشی بخرید. Home Depot و Lowes و هر باغی که تا به حال دیده ام این کار را نمی کند.) من یک باغ در حیاط خلوت خود دارم ، کدو سبز ، کدو حلوایی پرورش می دهم. ، خیار ، انواع کاهو ، اسفناج ، گوجه فرنگی ، کدو تنبل و هندوانه. تا زمانی که تبدیل به غذا می شود ، هر بسته دانه یا گیاه با مهر و موم غذا پوشانده می شود.

من سعی می کنم از کودهای طبیعی استفاده کنم – پوست موز پتاسیم را در خاک تأمین می کند ، پوسته تخم مرغ خرد شده کلسیم را تأمین می کند. هر دو را می توان با برچسب غذا خریداری کرد.

همانطور که گفتم ، من بسیار ناراحت کننده هستم که چون مرغ چرخان گرم است ، ممنوع است. اگر گوشت مرغ پخته چرخانده است که در یخچال قرار می گیرد ، مجاز است. چون فکر می کنم افراد فقیر لیاقت غذای گرم را ندارند؟ من می توانم سوشی تازه ، آب پریر لوکس یا پوسته خوک بخرم ، اما مرغ داغ نخورم. خیلی عجیب است.

اگر از من بپرسید ، او سوالات بسیار جالبی می پرسد. اونم منو گذاشت من معامله مهارت شکار برای شرم. ببخشید وقتی می روم گلدانی برای پرورش توت فرنگی یا چیز دیگری پیدا کنم.

اما راستش ، من از مشاوره استفاده می کنم او در مورد نحوه پین ​​کردن یک پنی همه می دانید که من ارزان هستم. Чееееееееееее.

من پیشنهاداتی مبنی بر اینکه ارزش تمبر غذا در مورد میوه و سبزیجات باید دوچندان شود مشاهده کرده ام … و اگرچه این ممکن است م workثر باشد ، این س alwaysال همیشه باقی خواهد ماند “آیا مغازه هایی در نزدیکی مناطق آسیب دیده میوه و سبزیجات پایدار می فروشند؟” ؟ “هرگونه راه حل پیشنهادی که به مساله واقعی دسترسی و اطلاعات / آموزش توجه نکند ، به زودی ارائه خواهد شد … و در حالی که دولت به تنهایی آن را در مورد قدرت خرید این افراد حل می کند ، افرادی مانند کسانی که برنده شده اند به هیچ وجه بر آن تأثیر نمی گذارد و بر این ایده تأکید می کند که “هرچه منابع شما محدودتر باشد ، مدبر بودن با ارزش تر است.”

اگرچه من دقیقاً برای جنبه رشد وجود ندارم (اما من تلاش می کنم!) ، اما چنین تعهدی را برای خوردن تمیز تحسین می کنم. چه نکات دیگری برای کمک به مردم برای استفاده بیشتر از مهر غذا در مورد غذای سالم وجود دارد؟

خواندن توصیه می شود:دیدگاهتان را بنویسید