جلسه بررسی کلان‌پروژه‌های بازار گل و شن‌چاله‌ها برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، پنجشنبه ظهر (۲۶ خرداد ۱۴۰۱) جلسه بررسی کلان پروژه‌های بازار گل در منطقه ۱۴ و شن چاله‌ها واقع در منطقه ۱۸ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و تعدادی از مدیران و معاونان شهری، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۴ گزارشی از آخرین وضعیت منطقه و چالش‌های موجود ارائه کرد و پس از آن شهردار تهران پیرامون ایمنی بازار گل (به مساحت ۲٫۵ هکتار)، مطالبات و قدرالسهم های در حال واگذاری دستوراتی صادر کرد.

در ادامه جلسه‌های بررسی کلان پروژه‌ها شهری، بررسی آخرین وضعیت شن چاله‌ها واقع در منطقه ۱۸ و ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفت و جلسه آن آغاز شد.

در ابتدای این جلسه توضیحاتی درباره رأی کمیسیون ماده پنج گود مجاور مسیل کن، مالکیت و کاربری اراضی و توپوگرافی گودها ارائه شد.

شهردار تهران پس از استماع گزارش‌های ارائه شده پیرامون موضوعاتی از مسئولیت پذیری کار و امنیت، مشارکت در ساخت، رفع تهدید از سر ساکنان محدوده شن چاله‌ها و تعیین تکلیف ملکیت با نگاه حداکثری دستوراتی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید