جشنواره جشن وصال، ده زوج اهوازی را راهی خانه بخت کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مراسم جشن ازدواج ۱۰ زوج جوان به مناسبت بزرگداشت هفته ملی ازدواج و در قالب جشنواره جشن وصال به میزبانی هیئت باب الحوائج(ع) شهرک دانشگاه و همکاری جمعی از سمن‌های فعال منطقه برگزار شد.

در همین راستا ، سجاد سیفی روابط عمومی انجمن کوله بار مهربانی که کار اجرایی این مراسم را بر عهده داشت دراین باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم ترویج فرهنگ ازدواج و آسان‌سازی این امر مقدس در بین جوانان است بنابراین سعی کردیم به ساده‌ترین شکل ممکن این کار را انجام دهیم.

 

 

وی تصمیم ازدواج را مهم‌ترین تصمیم زندگی جوان بیان کرد و افزود: ترویج ازدواج آسان و دوری از تجملات را راهی برای پایداری زندگی مشترک است.

این فعال اجتماعی عنوان کرد: ما الگوهای خوبی از سبک زندگی داریم ولی متاسفانه در الگوسازی و آموزش سبک زندگی و بالاخص معرفی سبک زندگی و ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) به خوبی عمل نشده است و امیدواریم با همکاری و همدلی بیشتر این مهم تحقق یابد.

 

 

سیفی کمک به ازدواج جوانان را بهترین حرکت برای ترویج ازدواج آسان دانست و افزود: هر چند برای این زوج‌ها هدیه و تسهیلاتی در نظر گرفته‌ایم اما برای تامین جهیزیه نوعروسان به مساعدت خیران و افراد نیکوکار نیازمندیم.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید