تکیلا مرغ کبابی کبابی


تابستان تر از این چه می تواند باشد؟ مرغ کبابی ، بررسی کنید. تکیلا و لیموترش ، بررسی کنید. سیخ مرغ ، آن را بررسی کنید! همه موارد فوق نشانگرهای فوق العاده ای هستند که نشان می دهد ما در یک رژیم تابستانی تمیز هستیم و من ، به عنوان یک ، نمی توانم خوشحال تر باشم. تابستان همیشه خیلی سریع می گذرد و من سعی می کنم وقتی اینجا است از آن نهایت استفاده را ببرم. یکی از راه های این کار کباب کردن و ساختن ران مرغ تکیلا کبابی است. آنها پر از طعم هستند و به راحتی می توان آنها را تهیه کرد. زیرا آخرین کاری که می خواهم در تابستان انجام دهم ، گذراندن وقت در خانه برای تهیه غذا است. و خوشبختانه با این دستور العمل ، شما به آن احتیاج ندارید.

نکته جالب در مورد تکیلا این است که تا چند سال پیش فکر می کردم از آن متنفرم. پس از تهیه تنها شات تکیلا در گذشته (و نه چندان خوش طعم) ، طعم بدی را در دهان من باقی گذاشت (به معنای واقعی کلمه). اما سپس به ساخولیتا ، مکزیک رفتم و دوباره نوشیدن آن را شروع کردم ، البته در حاشیه. و اکنون این یکی از نوشیدنی ها و الکل مورد علاقه من است که می توانم از آن لذت ببرم.

مرغ لیمویی تکیلا

عناصر

فقط با ادویه جات ترشی جات ، پوست لیمو ، ران مرغ و البته تکیلا ، می توانید آن را به سرعت ترشی کنید. در اینجا چیزی است که برای انجام این کار نیاز دارید.

ران مرغ: ران مرغ بدون استخوان و پوست ، چیزی است که برای این سیخ مرغ کبابی نیاز دارید. در صورت تمایل می توانید از سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست استفاده کنید.

روغن آووکادو: من دوست دارم از روغن درجه حرارت بالا و خنثی مانند آووکادو برای اینها استفاده کنم زیرا آنها مهر و موم درجه حرارت بالا هستند.

ادویه جات خشک: مخلوطی از پودر چیلی خالص ، فلفل دودی ، پونه کوهی و زیره سبز.

عسل: برای مقابله با ادویه جات ترشی جات و کمک به کارامل شدن مرغ خود.

پوست آهک: به جای استفاده از آب لیمو ، شما فقط به یک پوست لیمو احتیاج دارید. این طعم زیادی به شما می دهد و بافت آن را تغییر نمی دهد ، زیرا اگر گوشت را برای مدت طولانی ترشی کنید ، اسید می تواند مانند مرغ سفت شود. البته می توانید از بقیه آهک برای تزیین استفاده کنید و وقتی پخت کامل شد مرغ بپاشید.

تکیلا: این ماده مخفی که طعم و دود کمی را اضافه می کند.

مرغ لیمویی تکیلا

چطور انجام دادن

گذشته از اجازه دادن به مرغ برای مرین شدن ، چیز دیگری در زمان آماده سازی این آهک تکیلا مرغ دخیل نیست. این باعث می شود برای یک شام سبک و تابستانی مناسب باشد. برسیم به آن!

ابتدا ران مرغ را به قطعات لقمه ای برش دهید که در سیخ های شما قرار گیرد.

بعد ، یک کاسه بزرگ ، ظرف پخت یا کیسه ای با زیپ های ماریناد بردارید. اگر می خواهید این مرغ را حداقل چهار ساعت ترشی کنید ، اگر وقت داشته باشید حتی یک شبه بهتر است.

روغن ، تکیلا ، ادویه جات ترشی جات ، نمک ، عسل و پوست لیمو را اضافه کرده و کمی اضافه کنید.

مرغ را اضافه کرده و دور آن بریزید تا خوب پوشیده شود. این را بگذارید تا مارینت شود و کار خودتان را انجام دهید.

ماریناد مرغ در یک کیسه

وقتی آماده پخت شد ، گریل را از قبل روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. اگر ابتدا از چوب بامبو / چوب استفاده می کنید سیخ های خود را خیس کنید. سپس در صورت تمایل سیخ های مرغ را با کمی پیاز قرمز خرد کرده (من شخصاً پیاز قرمز کبابی را با این کار دوست دارم) بکشید.

سیخ مرغ در ماریناد

وقتی کباب پز خوب و داغ شد ، کمی روغن آووکادو بپاشید تا نچسبد. سینه های مرغ را روی گریل قرار دهید و حدود 12 تا 15 دقیقه بپزید ، تا زمانی که سوخته و پخته شود ، هر چند دقیقه یکبار بچرخانید.

سیخ مرغ کبابی

از گریل بردارید و قبل از سرو چند دقیقه بگذارید استراحت کند. من عاشق تزئین با لیمو و نمک خرد شده هستم.

چه چیزی با مرغ لیمو تکیلا سرو شود

شما واقعاً نمی توانید با هر چیزی که می خواهید در کنار خدمت کنید اشتباه کنید.

انتخاب برتر من یکی از موارد زیر خواهد بود:

مرغ لیمویی تکیلا

جایگزینی و گزینه ها

بدون تکیلا ، مشکلی نیست! برای پاسخ من به سوال عدم افزودن تکیلا به ماریناد آهک مرغ در زیر مراجعه کنید.

پودر فلفل قرمز: اگرچه من این ادویه را اغلب در دستورهای غذایی خود دوست دارم و از آن استفاده می کنم ، اما اگر آن را دارید ، می توانید آن را حذف کرده و از پودر چیلی ساده استفاده کنید.

عسل: اگر عسل ندارید می توانید از انواع مختلف شیرین کننده استفاده کنید. شکر نارگیل یا شربت افرا نیز مثر است.

ران مرغ: در اینجا به جای آن از سینه مرغ استفاده کنید. همچنین می توانید تمام مرغ را تفت دهید و آن را در این ماریناد بپوشانید و همان را بپزید. من ترجیح می دهم از ران مرغ استفاده کنم زیرا در صورت تقلب ، حفظ آب میوه و طعم آن راحت تر است.

بدون سیخ: آنها را کنار بگذارید و فقط تمام ران های مرغ را درست روی گریل گریل کنید.

بدون گریل: برای پخت این تکیلا مرغ در داخل خانه از چدن استفاده کنید ، یا می توانید آن را در فر خود بپزید.

مرغ لیمویی تکیلا

آیا می توانم این مرغ آهکی تکیلا را بدون تکیلا درست کنم؟

بله کاملا! فقط کافی است تکیلا را به طور کامل کنار بگذارید و در جای دیگری بمانید. طعم آن یکسان نیست ، اما همچنان خوشمزه خواهد بود.

از چه نوع تکیلا استفاده کنم؟

من به طور منظم از تکیلا آگاو 100٪ آبی استفاده می کنم ، مانند این تکیلا نقره ای 1800 برای این دستور غذا و همچنین برای لذت بردن از یک نوشیدنی. من این را ترجیح می دهم زیرا طعم عالی دارد و بانک را خراب نمی کند!

اگر این مرغ ها را از آهک تکیلا مرغ درست می کنید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای همراه است ، به این معنی که من می توانم کمی هزینه کمی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. کشف در اینجا

سیخ مرغ تکیلا لیمو

این لیموهای تکیلا میگو مرغ سبک و خوش طعم برای آماده شدن به 5 دقیقه زمان نیاز دارند و فقط 15 دقیقه روی کباب پز ، که برای تابستان مناسب است. علاوه بر این ، آنها پر از طعم هستند!

دستورالعمل ها

  1. ران مرغ را به قطعات اندازه لقمه بریزید تا مناسب سیخ های شما باشد.

  2. بعد ، یک کاسه بزرگ ، ظرف پخت یا کیسه ای با زیپ های ماریناد بردارید. اگر می خواهید این مرغ را حداقل به مدت چهار ساعت ترشی کنید ، اگر وقت داشته باشید یک شبه بهتر است.

  3. روغن ، تکیلا ، ادویه جات ترشی جات ، نمک ، عسل و پوست لیمو را بریزید و بگذارید تا مخلوط شوند.

  4. مرغ را اضافه کرده و دور آن بریزید تا خوب پوشیده شود. بگذارید این محلول حداقل چهار ساعت یا یک شب در یخچال بماند.

  5. گریل را از قبل با دمای متوسط ​​گرم کنید. اگر ابتدا از چوب بامبو / چوب استفاده می کنید سیخ های خود را خیس کنید. سپس سیخ های مرغ را در صورت استفاده با پیاز قرمز خرد شده با نخ بکشید.

  6. وقتی کباب پز خوب و داغ شد ، کمی روغن آووکادو بپاشید تا به مرغ نچسبد. سیخ های مرغ را روی گریل بگذارید و حدود 12 تا 15 دقیقه بپزید ، تا زمانی که سوخته و پخته شوند ، هر چند دقیقه یکبار بچرخانید.

  7. از گریل بردارید و قبل از سرو چند دقیقه بگذارید استراحت کند. با آهک اضافی و نمک خرد شده سرو کنید. لذت بردن!دیدگاهتان را بنویسید