بهترین مارک های ظروف سالم و غیر سمی


محتوا[Hide][Show]

مارک های مورد علاقه من از ظروف آشپزی ایمن و غیر سمی که سالها دوام می آورند و برای راه اندازی عالی به نظر می رسند!

من و شوهرم اخیراً به ساحل شرقی رفتیم. در طول این ماراتن سواری ، من از تعداد ماشین های ظرفشویی که در جاده دیدیم شگفت زده شدم!

امروزه با مارک های مختلف ظروف آشپزی در بازار ، کدامیک از آنها برای پخت و پز مداوم برای ایجاد یک خانواده سالم بی خطرتر و بهترین هستند؟

انواع ظروف آشپزی مورد علاقه من و همچنین مارک هایی که بررسی کرده ام و کدام ها را شخصاً در زیر نشان می دهم.

فولاد ضد زنگ

من از فولاد ضد زنگ برای پخت و پز با همه چیز به جز غذاهای ترش خوشم می آید (بیشتر در مورد آنچه به جای این نوع ظروف در زیر استفاده شود).

همانطور که احتمالاً قبلاً متوجه شده اید ، فولاد ضد زنگ دارای طیف گسترده ای از درجه ها و انواع است.

درجه فولاد ضد زنگ معمولاً با سه شماره 302 یا 304 مشخص می شود. این ارقام برای توصیف کیفیت کلی ، دوام و مقاومت در برابر درجه حرارت فولاد استفاده می شود. شماره دوم مربوط به فولاد ضد زنگ ، مانند 18/10 یا 10/0 جفت می شود. این ترکیب آن را نشان می دهد و درصد کروم و نیکل مورد استفاده در آلیاژ را نشان می دهد.

فولاد ضد زنگ 304 همان 18/8 است. اغلب به آن فولاد ضد زنگ جراحی می گویند. این همچنین حداقل نوع مورد نیاز برای خرید ظروف آشپزی است!

چندین مارک آشپزی از جنس استنلس استیل وجود دارد که من آنها را بررسی کرده و توصیه می کنم این مشخصات را داشته باشند.

Cuisinart ($ $) یک نام تجاری از ظروف استیل ضد زنگ با کیفیت مناسب است. اگر بودجه شما محدود است ، توصیه می کنم یک قطعه را در مکان هایی مانند TJ Maxx ، Ross / Marshalls ، Homegoods یا At Home خریداری کنید. اغلب می توانید تابه هایی را با نصف قیمت معمولی خرده فروشی پیدا کنید.

ظرف های آشپزخانه دارای هسته آلومینیومی برای بهبود هدایت حرارتی هستند. از آنجا که آلومینیوم به غذا نمی خورد ، بر خلاف برخی مارک های دیگر مانند All-Clad که آلومینیوم را با فولاد ضد زنگ ترکیب می کنند ، استفاده از آن ایمن است.

توصیه دوم من چیزی است که ما در خانه خود استفاده می کنیم: ظروف آشپزی ملکه ($ $ $ $). من به اندازه کافی خوش شانس بودم که سی سال پیش یک مجموعه کامل برای هدیه عروسی دریافت کردم!

سه دهه بعد ، این قطعات “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا” هنوز زیبا و کاربردی هستند. آنها حتی با وجود تمام آشپزی هایی که من برای پرورش سه فرزند انجام دادم ، بسیار خوب ایستادند! هنوز هم اولین وسیله آشپزی است که هر روز از آن استفاده می کنم.

من فکر می کردم آنها دیگر ظروف کوین نمی سازند ، بنابراین در طول سالها به مردم گفتم که قطعاتی را برای فروش در ملک و گاراژها بیابند. با این حال ، شوهرم اخیراً به من گفت که آنها هنوز با نام جدید iCook موفق می شوند. می توانید آن را در اینجا از طریق لینک توزیع کننده شوهر من بررسی کنید.

چدن میناکاری شده

اگرچه چدن میناکاری شده یک انتخاب مطمئن برای ظروف آشپزی است ، به خاطر داشته باشید که من شخصاً به دلایل مختلفی از آن استفاده نمی کنم.

اول ، به نظر من برای سلیقه من خیلی سنگین است.

ثانیاً ، وزن چدن به حدی است که در صورت لغزش صفحات شیشه ای یا ترک خوردن آنها در صورت لغزش از دست شما. از آنجا که اجاق گاز ما شیشه ای است ، این دلیل دیگری برای اجتناب از این نوع ظروف سنگین است.

اگر چدن را انتخاب می کنید ، استفاده از نسخه های لعابی را فراموش نکنیدبر

چدن بدون نام تمایل به غذاهایی دارد که بیش از حد حاوی این ماده معدنی هستند. مردان بالغ و زنان یائسه مستعد تأثیرات منفی منفی بیش از حد آهن در رژیم غذایی خود هستند.

در مقاله مرتبط ، در مورد هموکروماتوز (اضافه بار آهن) از گلدان های چدنی بیشتر توضیح دهید.

مارک ها را توصیه کنید

LeCreuset و Staub مارک های مورد علاقه من برای بررسی تابه های چدنی یا فرهای هلندی هستند.

LeCreuset بصورت آنلاین یا در فروشگاه های سراسر ایالات متحده موجود است.

Staub همچنین به صورت آنلاین در دسترس است. علاوه بر این ، مانند Quisinart ، قطعات را می توانید با نیمی از قیمت معمول در فروشگاه هایی مانند TJ Max ، Ross / Marshalls ، Homegoods و دیگران پیدا کنید.

چشم های خود را بکنید ، مخصوصاً هنگام خرید از بالای آن.

ظروف پخت غذای ترش

برای غذاهای اسیدی ، فولاد ضد زنگ ایده آل نیست زیرا می تواند نیکل (در هر مقدار سمی) یا کروم اضافی در غذا نشت کند.

برای این ظروف ، من از محصولات رس یا سنگ Vitaclay خود استفاده می کنم.

این وسایل زیبا روی پیشخوان شگفت انگیز به نظر می رسند و می توانند به سرعت یک قابلمه آب گوشت استخوان یا سس ماکارونی را به اندازه م aثر در اجاق گاز بجوشانند. من تنظیم کم استفاده شده با تایمر را ترجیح می دهم ، بنابراین اگر مشغول کارهای دیگر باشم ، همه چیز به درستی خاموش می شود.

مطمئن نیستید که مدل محصولات رس یا سنگ برای شما مناسب است؟ بررسی من را در مورد محصولات سنگ در برابر رس Vitaclay در پیوند مشاهده کنید.

پختن ظروف

من در حال حاضر هیچ کدام از قالب های نچسب موجود در بازار را توصیه نمی کنم.

علاوه بر این ، هر ظرف پخت حاوی سیلیکون سمی است و باید از آن اجتناب شود.

اگرچه آلومینیوم بهترین انتخاب نیست ، اما راهی برای استفاده ایمن از سینی های پخت آلومینیومی وجود دارد اگر هنوز جایگزین بهتری در بودجه وجود ندارد.

متأسفانه ، همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، انواع شیرینی های سمی در دسترس ترین ها هستند!

با وجود غالب بودن نچسب ، سیلیکون و آلومینیوم ، هنوز ظروف پخت ایمن در بازار وجود دارد که برای بودجه نیز مناسب هستند ، اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید!

مارک های پیشنهادی

مارک های مورد علاقه پخت من Norpro و Pirex هستند.

من از ورقه های بیسکویت نورپرو ، ماهیتابه ها و تابه های پیتزا استفاده می کنم. آنها براق و زیبا هستند و حتی پس از استفاده با جوجه های گوشتی در فر تمیز می شوند. من همچنین یک کیت خارج از دانشگاه برای پسرم در دانشگاه خریدم.

من سالهاست از قالب های نان پیرکس شیشه ای برای پخت نان استفاده می کنم. آنها بسیار بادوام هستند و من هنوز آن را ترک نکرده ام!

مارک هایی که باید از آنها اجتناب کرد

من طرفدار هیچ یک از مارک های تازه کشف شده نیستم که سطوح نچسب ایمن به نظر می رسند.

به عنوان مثال ، GreenPan برندی است که من به طور مفصل مطالعه کرده ام. بررسی من در مورد Greenpan در پیوند موجود است.

وقتی با این شرکت ها تماس می گیرید تا بدانید که سطح نچسب از چه چیزی ساخته شده است ، معمولاً به شما می گویند که این “ویژگی” است ، اما همه مواد سالم هستند و برای شستشو آزمایش می شوند.

متأسفم ، اما این پاسخ با من پرواز نمی کند.

من می خواهم دقیقاً بدانم که در این مواد چیست! اطمینان نماینده خدمات مشتری مبنی بر اینکه همه چیز مرتب است و اطلاعات کافی برای خرید این محصولات وجود ندارد.

با توجه به تمایل به فریب و نیمه حقیقت در صنعت ، من تمایل دارم به موارد آزمایش شده و واقعی پایبند باشم: فولاد ضد زنگ با کیفیت ، چدن میناکاری شده و خاک رس (یا آزمایش شده).

به مارک متفاوت ظروف آشپزی فکر می کنید؟

از آنجایی که امروزه مارک های زیادی از ظروف آشپزی در بازار وجود دارد ، می خواستم چند مورد ایمن را به شما ارائه دهم تا خود را در نظر بگیرم (یا از آنها استفاده کنم).

اگر مارک دیگری وجود دارد که به دنبال آن هستید ، اما کاملاً مطمئن نیستید که آیا واقعا امن است ، خوشحال می شوم از طریق Healthy Home Plus به شما نگاه کنم!

پس از ثبت نام ، از چت باکس بنفش در هر صفحه ای از وبلاگ برای تماس با من در مورد مارک مورد نظر استفاده کنید ، و من برای بررسی آن برای شما غوطه ور می شوم


دیدگاهتان را بنویسید