بر آمادگی خود برای بازگشایی راه ها تاکید داریم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر بازگشایی راه‌ها برای خدمت رسانی به شهروندان، اظهار داشت: حتی اگر توافقی هم با طرف مقابل وجود نداشته باشد، ما در یک ابتکار عمل یک طرفه آماده بازگشایی راه‌ها و خدمت رسانی به شهروندان هستیم.

وی تاکید کرد: ائتلاف متجاوز سعودی، تعز و سایر استان را محاصره کرده است و این ما نیستیم که محاصره کرده ایم؛ بلکه ما طرف محاصره شده هستیم.

رهبر جنبش انصارالله یمن ادامه داد: طرف رسمی به فکر خدمت رسانی به جامعه و شهروندان در استان تعز با تمام امکانات موجود و آماده همکاری با ابتکار عمل‌های اجتماعی است.

الحوثی تصریح کرد: ما به خوبی می‌دانیم، فداکاری‌هایی که می‌کنیم در ازای ضرر و زیان‌هایی است که باید در صورت پذیرش تحقیر و اشغال بپردازیم.

وی تاکید کرد: ما به نسل‌های بعد از خود تحت اشغال و سلطه بیگانه بودن و قیمومیت بیگانگان بودن را به ارث نخواهیم گذاشت.

الحوثی ادامه داد: هدف ائتلاف متجاوز سعودی این است که به طرف صهیونیستی در مورد ایفای نقش احتمال یمن، اطمینان بدهد و کسی که رهبری عادی سازی، دست نشاندگی و ائتلاف با تل آویو را در اختیار دارد، به کشور ما تجاوز کرده است.

رهبر جنبش انصارالله با تاکید بر اینکه هیچ کس در این دنیا در سطحی نیست که آزادی، استقلال و کرامت مردم یمن را مصادره کند، افزود: امروز پس از پشت سر گذاشتن سختی‌های بزرگ، به لطف الهی، بر آن هستیم که با تکیه بر آنها، با گام‌های استوار پیش برویم تا به پیروزی قاطع برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید