بررسی مصدومیت زارع در آخرین اردو/قهرمان جهان به مسابقات قزاقستان می‌رسد؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با تعداد محدودی از ورزشکاران از روز جمعه آغاز شد که ۳ مدال‌آور کشورمان خود را برای مسابقات رنکینگ‌دار قزاقستان آماده می‌کنند.

امیرحسین زارع دارنده مدال طلای سنگین‌وزن جهان که یکی از آزادکاران اعزامی کشورمان به مسابقات جهانی است از ناحیه پا دچار مصدومیت شده و اعزام او به قزاقستان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قرار است کادر فنی در یکی دو روز آینده وضعیت این کشتی‌گیر را در اردوی آخر بررسی کند و در صورتی که زارع شرایط مطلوبی داشته باشد به مسابقات اعزام خواهد شد.

در صورتی که زارع نتواند تیم ملی کشورمان را همراهی کند، کاروان کشتی آزاد با حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور در این مسابقات شرکت خواهد کرد. بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ، این نخستین رویدادی است که مدال‌آوران جهانی و المپیک قرار است در آن شرکت کنند.

رحمان عموزاد، یونس امامی، حسن یزدانی،‌ کامران قاسم پور، امیرحسین فیروزپور و امیرحسین زارع نفرات دعوت‌شده به این مرحله از اردو هستند که روزهای ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد برگزار می‌شود. رقابت‌های بین‌المللی کشتی رنکینگ اتحادیه جهانی جام بولات تورلیخانوف روزهای ۱۲ تا ۱۵ خردادماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید