ایستگاه آتش‌نشانی گلشهر کاظمیه افتتاح می‌شود


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، منصور مرادلو، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه اقدامات خوبی درباره آسفالت‌ریزی در سطح شهر انجام شده است، اظهار کرد: در این مدت شهروندان شاهد جدیت در عملکرد شورا و شهرداری بودند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه ظرفیت در حوزه شهرداری وجود داشت که خوشبختانه توسط شهردار وقت شناسایی شده است، اضافه کرد: امروز مدیریت مطلوب و علاقمندی به خدمت را از سوی شهردار و پرسنل خدوم شهرداری شاهدیم.

مرادلو از افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی گلشهر کاظمیه در هفته آینده خبر داد و افزود: مرکز معاینه فنی، تقاطع فخری‌زاده و پارک رز در روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان درباره تهیه کارت شهروندی و کسری این کارت‌ها گفت: در حال حاضر این امر محقق نشده است و تخلفاتی توسط رانندگان به دلیل نبود کارت شهروندی اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: با بازگشایی مدارس نیاز به کارت شهروندی بسیار ضروری است و در نظر است تا کارت شهروندی برای دانش آموزان در مناطق محروم تهیه شود.

گفتنی است، امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان افتتاح طرح‌های عمرانی، خرید و نصب ۵۲ دوربین مدار بسته در محور پادگان و لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی شهرداری برای تصویب کمیسیون فرهنگی مطرح شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید