امینی: از بی‌نظمی سالن به خاطر کشتی‌گیران ترسیدم/مسابقه ۹۷ کیلو در یک سطح بود


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقه انتخابی کشتی آزاد در ۴ وزن برای حضور در مسابقات جهانی صربستان برگزار شد و تکلیف ۸ وزن برای حضور در این مسابقات مشخص شد.

احسان امینی مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در گفت‌وگو با فارس، درباره مسابقات روز یکشنبه، اظهارداشت: انتخابی‌ها بسیار خوب برگزار شد و همه چیز خوب بود به جز مورد بی‌نظمی که اتفاق افتاد. من واقعا خودم هم می‌ترسیدم نه برای خودم بلکه برای کشتی‌گیران. شما نمی‌دانید ما چه طوری کامران را به رختکن بردیم و یزدانی را هم اصلا متوجه نشدم چطور بیرون رفت.

وی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از مسابقات با نتایج به دست آمده چقدر مطابقت داشت، گفت: در برخی از اوزان باتوجه به مدال‌های طلای جهان داشتند پیش‌بینی می‌شد کدامیک به تیم ملی برود‌ اما در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدیان و گلیج در یک سطح بودند و نمی‌شد پیش‌بینی کرد.

امینی ادامه داد: در ۶۱ کیلو هم تا حدودی می‌شد پیش‌بینی کرد چون رضا اطری در چند مسابقه حریف خاصی نداشت البته او جام تختی با اقتدار خاص مبارزه کرد و به حریفانش چربید. با کشتی‌هایی که او داشته و اگر همین طور ادامه دهد در جهانی هم دور از دسترس نیست که بتواند مدال بگیرد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در بخشی دیگر از صحبت‌های خود در مورد ترکیب ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی، خاطرنشان کرد: ما در ۲ وزن روز ۲۷ تیرماه انتخابی داریم. در برخی از اوزان هم ورزشکاران قرار است به مسابقات جوانان‌ جهان بروند بنابراین باید صبر کنیم تیم اعزامی جوانان از مسابقات قهرمانی آسیا برگردد، آقای کاوه به عنوان مدیر تیم ملی هم حضور داشته باشد تا ترکیب را برای مسابقات جوانان و بازی‌های کشورهای اسلامی ببندیم البته در ۲ وزن هم انتخابی ما در تونس برگزار می‌شود که باید صبر کنیم آن مسابقات هم به پایان برسد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید