امیدوارم برای رفع مشکلات مردم استان تهران تلاش کنید


تهران (پانا) – سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور ، در انتصاب محسن منصوری به عنوان استاندار تهران ، بر توسعه عادلانه زیرساخت های اقتصادی و صنعتی و حمایت از تولید تأکید کرد و ابراز امیدواری کرد که استاندار تهران برای حل مشکلات مردم تلاش کند. از این استان

به گزارش ایرنا ، رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد استاندار تهران با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی ، پاکدامنی و مبارزه با فساد ، برای حل مشکلات در مفاد “شورای مدیران دولت مردمی” تلاش کند. دستیابی به “عدالت و پیشرفت و تلاش برای رفع” فقر و تبعیض “از مردم استان.

وی در این جمله بر تلاش برای توسعه عادلانه زیرساخت های اقتصادی و صنعتی و حمایت از تولید ، تعهد به حق مردم در برخورداری از هوای پاک و حفاظت از محیط زیست و کشورهای ملی استان تاکید کرد.

آیت الله دکتر با همه دستگاههای اجرایی و نهادهای اجرایی انقلاب اسلامی ضروری و مستمر تلقی شد.

محسن منصوری که این هفته رای اعتماد کابینه را کسب کرد ، بعدازظهر چهارشنبه با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوانترین استانداران کشور و استاندار تهران معرفی شد و جایگزین “انوشیروان محسنی بندپی” شد.

منصوری در مراسم افتتاحیه گفت: استان تهران با 14 میلیون نفر جمعیت دارای ظرفیت های مختلف است و در گام دوم انقلاب باید از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.

وی ادامه داد: یک رویکرد مهم مدیریتی گام دوم انقلاب مدیریت پویای حضور حوزه و مردم است و از این ابزار و رسالت مهم مدیریت باید مشکلات را برطرف کرد.

منصوری متولد خرداد 1363 در شهر ورامین است و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش تولید) از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و معاون رئیس بنیاد علوی و مدیر عامل و هیئت مدیره بود. بنیاد کرامت “آستان قدس رضوی”.

در سابقه فعالیت استاندار جوان تهران ، مشاور نایب رئیس کمیته آموزش مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان ورامین ، مشاور استاندار تهران ، معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیر تعاون دفتر وزارت آموزش و پرورش و علوم و دبیرکل اتحادیه دانشجویان اسلامی را می توان در سراسر کشور مشاهده کرد.

انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار سابق تهران ، در 21 دسامبر 2016 به عنوان فرماندار استان انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید