رژیم لاغری سریع

امام جمعه اهواز: اصرار دلسوزان نظام بر اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌هاست


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام سید محمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز امروز در خطبه‌های نماز جمعه با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم نسبت به اقدامات سودجویان بازار اظهار کرد: برخی از سودجویان قصد دارند با سواستفاده از گرانی چند قلم کالای اساسی که دولت یارانه آنها را به مردم پرداخت کرده است، قیمت سایر کالاهای مورد نیاز مردم را افزایش دهند.

وی با تاکید بر لزوم شناسایی این افراد توسط دستگاه قضایی گفت: این افراد باید توسط نهادهای نظارتی شناسایی شوند.

امام جمعه اهواز اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها را در شرایط کنونی کشور ضروری دانست و گفت: همه نخبگان، دلسوزان و متخصصان اقتصادی کشور بر اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها اتفاق نظر دارند چرا که این طرح از مشکلات اقتصادی کشور می‌کاهد.

موسوی فرد التهاب در کشور را خواست دشمنان دانست و افزود: مردمی که هشت سال دوران دفاع مقدس را با پیروزی پشت سر گذاشتند این بار نیز برای حفظ نظام اسلامی اجازه نمی‌دهند که دشمن در جنگ اقتصادی به موفقیت برسد.

وی با بیان اینکه با همراهی و همدلی مردم با دولت از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد، گفت: این دولت برخاسته از اراده مردم است بنابراین وظیفه ماست که دولت سیزدهم را در اجرای این طرح یاری کنیم.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید