رژیم لاغری سریع

«الوفاء للمقاومه»: مقاومت در کمین رژیم صهیونیستی است


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، «حسن فضل‌الله» عضو فراکسیون «الوفاء للمقاومه» وابسته به جنبش حزب‌الله لبنان تأکید کرد که امروز ملت این کشور از حق قانونی خود استفاده کرده و در جنوب لبنان نیز به پای صندوق‌های رأی می‌رود.

وی افزود که جنوب لبنان، رکن اصلی این کشور است و ما امروز به به آغاز مرحله‌ای برای بازسازی کشور نیاز داریم.

بنابر گزارش شبکه النشره، فضل‌الله با تأکید بر اهمیت رأی و نظر ملت لبنان و پایبندی به قانون و خواسته مردم، گفت که بنده از صبح در مرز جنوبی بودم و مردمی را که برای تأکید بر معادله ارتش و مقاومت آمده بودند، مشاهده کردم.

فضل‌الله افزود که این دستآورد برای ایجاد قدرت جدید و ساختن دولتی عادلانه، ضروری است و ما به نظر و دیدگاه ملت لبنان پایبندیم و خواهان تحقق آزادی هستیم و برای رسیدن به آزادی، خون‌ها داده‌ایم.

عضو فراکسیون الوفاء للمقاومه همچنین گفت که «اگر هدف از مانورهای اسرائیل، تأثیرگذاری بر انتخابات است، مقاومت در کمین آن است».

رقابت ۷۱۸ نامزد در قالب ۱۰۳ لیست یا فهرست برای کسب ۱۲۸ کرسی پارلمان لبنان در ۱۵ حوزه انتخاباتی این کشور از صبح امروز (یکشنبه) آغاز شد. رأی‌دهندگان لبنانی از همان ساعت اولیه، خود را به حوزه‌های انتخاباتی رساندند تا به نمایندگان منتخب خود رأی دهند.(جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/م
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید