اصناف هیات‌های اندیشه‌ورز را فعال کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز اصناف اظهار کرد:  اصناف نقش و جایگاه ویژه‌ای‌ در حفظ انقلاب دارند؛ قبل از انقلاب هم در همراهی با نهضت جایگاه ویژه‌ای ایفا کردند.

وی افزود: بعد از انقلاب هم در عرصه دفاع مقدس نقش موثری داشتند؛ الان هم در حوادث، تهدیدها و خطراتی که نظام را تهدید می‌کند نقش ویژه‌ای برعهده گرفته‌اند و حتی در شرایط کرونا هم دیدیم که اصناف آسیب دیدند و معیشت آن‌ها به خطر افتاد ولی در کنار این موارد همچنان در امور خیر و کمک‌های مؤمنانه مشارکت فراوانی داشتند.

فدا بیان کرد: بسیج در کنار اصناف برای کمک به تولید، روان‌سازی و برداشتن موانع تشکیل شده‌ است و بسیج اصناف این ظرفیت را دارد که در کنار انتقال بعضی از مسائل به مسؤولان استانی مواردی را به تهران نیز منعکس کند و یک هم‌افزایی بین نهادهای مختلف شکل دهد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه اصناف باید جایگاه خود را در تحقق شعار سال، جامعه اسلامی و سبک زندگی ایرانی اسلامی پررنگ ببینند؛ تصریح کرد: اصناف یکی از نهادهایی است که با اقشار مختلف مردم ارتباط دارد و می‌تواند کارهای بسیار مهم و مفیدی را انجام دهد.

وی با تأکید بر اینکه دولت به دنبال رفع موانع، مشکلات و تسهیل‌گری شرایط جامعه و اصناف است، تصریح کرد: اصناف باید این نقش‌آفرینی و حضور را جدی بگیرند و هیأت‌های اندیشه‌ورز را فعال کنند تا کارهایی که می‌تواند در رفع مشکلات به این مسیر کمک کند را در کنار بسیج اصناف رونق بدهند و مسائل را منعکس کنند.

انتهای پیام/۳۶۴۹/آ/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید