آیت الله ناصری: مسئولان با عملکرد درست، مانع تبلیغات سوءدشمنان نظام شوند


به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز استان،‌اظهار کرد: دولت با نیت خالص در حال غلبه بر مشکلات فرهنگی و اقتصادی است و باید مردم در کنار هم به یاری مسئولان بشتابند.

وی با بیان این‌که مشکل اقتصادی و معیشتی در کنار سایر مسایل باید محور اقدامات و برنامه محوری دولت باشد افزود: همه مردم به نقش و نیت دولت واقف هستند ولی باید روز به روز بر تلاش‌ها برای برون‌رفت از مشکلات افزوده شود.

امام‌جمعه یزد به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم در سالگرد ارتحال امام راحل (ره ) اشاره کرد و گفت: باید مردم و مسئولان برای تداوم راه امام و شهیدان همچنان نقشه‌راه بنیانگذار جمهوری‌اسلامی و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را عمل کنند.

ناصری بیان کرد: باید با فعالیت‌های فرهنگی و اقتصادی و کار انقلابی و مدیریت گسترده جهادی جلو جنگ روانی و تبلیغاتی دشمنان علیه نظام گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد تصریح کرد: تحریف حقایق انقلاب و هویت‌زدایی در کنار از بین بردن روحیه انقلابی و اعتماد به مسئولان دلسوز نظام جزو اهداف و حربه‌ استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت، تکیه به ظرفیت‌های داخل کشور و تلاش گسترده و دقیق برای توسعه همه‌جانبه جزو مواردی است که باید همه به دنبال آن باشند.

امام جمعه یزد بیان کرد: همکاری مردم و مسئولان و داشتن روحیه انقلابی در کنار مدیریت جهادی جزو رموز موفقیت نظام در نبرد با استکبار است.

ناصری به توطئه جدید دشمنان و صدور قطعنامه ضد ایرانی آژانس هسته‌ای اشاره کرد و گفت: این اقدامات نمی‌تواند هیچ خللی در اراده مردم و مسئولان در رسیدن به اهداف عالیه نظام باشد.

انتهای پیام/الف
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید