آمادگی استان قزوین برای ارائه خدمات انتقال زائران اربعین به مرز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ابوالحسن کبیری سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بعد از ظهر چهارشنبه در پنجمین جلسه ستاد مرکزی اربعین استان قزوین اظهار داشت: مرزهای چهارگانه زمینی به سوی کشور عراق بازگشایی شده و کلیه زائرین می‌توانند عازم کشور عراق برای حضور در همایش پیاده روی اربعین شوند و هیچ‌گونه مشکلی برای عزیمت زائرین وجود ندارد.

کبیری با اشاره به آمادگی استان برای ارائه خدمات حمل و نقل زائران به مرز کشور عراق افزود: نرخ کرایه‌ها باید برابر مصوبات ستاد مرکزی اربعین کشور باشد و هیچ‌گونه افزایش قیمت در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اهمیت تبلیغات فرهنگی در مراسم پیاده روی اربعین گفت: مشارکت دستگاه‌های فرهنگی در ایام اربعین حسینی ضروری است و باید تدابیر و برنامه ریزی لازم را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اضافه کرد: عملکرد کمیته‌های ستاد به صورت روزانه گزارش شود تا نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم تا بتوانیم مشکلات احتمالی را برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید